Mladá letuška musela počas Štedrého dňa pracovať. Jej otec si preto kúpil 6 leteniek, aby mohol byť s ňou

Gabriela Kinčoková Ja žena

Vianoce sú sviatky, kedy sa stretne celá rodina pri stole plnom jedla a užívajú si spoločne strávené chvíle. Niektorí však takéto šťastie nemajú a aj počas Vianoc musia byť v práci. Nemôžu si Vianoce užiť tak, ako si každý zaslúži. Príbeh mladej letušky Pierce Vaughanovej je podobný, no koniec mal naozaj šťastný!

Pierce Vaughanová je letuška leteckej spoločnosti Delta Airlines. Počas tohtoročných Vianoc na Štedrý deň však musela pracovať. Jej otec však našiel naozaj milý spôsob, ako stráviť tento krásny deň spolu so svojou dcérou. Zarezervoval si 6 lístkov po celej Amerike kvôli svojej dcére.

Gepostet von Mike Levy am Montag, 24. Dezember 2018

Toto obrovské otcovské gesto bolo zdieľané po celom svete vďaka Mikeovi Levymu, ktorý sedel s Halom Vaughanom počas jedného z letov.

Gepostet von Mike Levy am Montag, 24. Dezember 2018

„Mal som česť sedieť vedľa Hala, keď som letel domov. Jeho dcéra je letuška a musela počas Štedrého dňa pracovať. Preto sa rozhodol zarezervovať si letenku a letieť s ňou. Je to fantastický otec, prajem vám obom Veselé Vianoce!“ napísal na sociálnu sieť Mike.

🔺

Gepostet von Pierce T. Vaughan am Samstag, 3. März 2018

„Obrovská vďaka patrí môjmu otcovi, celej posádke a všetkým cestujúcim. Bol to doslova vianočný zázrak!“ napísala na sociálnu sieť Pierce.

Vianoce sú najmä o čase strávenom s rodinou. Dôkazom toho je aj tento silný príbeh medzi otcom a dcérou. Každého Štedrý deň mal byť aspoň spolovice tak šťastný, ako deň Pierce a Hala.

Gabriela, boredpanda.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: