Mladý pár našiel 23 rokov starú správu pri rekonštrukcii kúpeľne. Celý internet sa teraz baví na tomto odkaze ukrytom v stene

Lucia Mužlová Ešte viac

Raz za čas sa môže stať, že náhodne nájdeme nejakú vec, fotografiu alebo list, ktorý napísal niekto z našich blízkych alebo dokonca aj my sami. Okrem toho, že sme mnohokrát prekvapení, zaplaví nás aj pocit nostalgie. Niekedy však majú ľudia šťastie aj na trochu staršie veci, ktoré náhodne nájdu.

Alex a Jess Monneyovci sú pár z Kalifornie. Nedávno renovovali svoju kúpeľňu a to, čo našli, určite nečakal ani jeden z nich. Aj napriek tomu, že dom, v ktorom žijú, volajú svojím domovom, niekoľko rokov pred nimi v tom istom dome žil niekto iný, kto ho nazýval takisto domovom. Práve to bol dôvod, prečo objavili v stene kúpeľne odkaz od manželského páru s menom Shinseki, ktorým patril dom predtým. Časová kapsula však obsahovala nielen odkaz, ale takisto aj fotografiu manželského páru.

Vtipná správa v časovej kapsuli znela: “Ahojte, my sme Shinseki. Našu kúpeľňu sme rekonštruovali v lete v roku 1995. Ak čítate túto správu, pravdepodobne rekonštruujete kúpeľňu znova. Čo sa vám nepáčilo na tej predchádzajúcej?” Správa obsahovala aj fotografiu ich zvieraťa, zajaca.

Monneovci na správu zareagovali a na sociálnu sieť umiestnili takýto odkaz: ” Vaša kúpeľňa, ako aj dom je krásny. Poskytol nám veľké množstvo krásnych spomienok. K rekonštrukcii sme pristúpili preto, lebo sprchový kút bol pre nás malý, keďže sme pomerne vysoký. Ďakujeme za úžasné prekvapenie“.

Po zdieľaní tejto správy sa stali Monneyovci inšpiráciou pre ďalšie rodiny a páry, ktoré našli podobné odkazy. Na sociálnych sieťach sa tak začali objavovať rôzne zábery vecí, fotografií a ďalších odkazov, ktoré boli tajne uložené v domoch.

Niektoré odkazy boli dokonca až z roku 1981

Found a note from 1981 while demolishing the bathroom. from mildlyinteresting

A niektoré boli takisto dosť vulgárne: “Celá moja tvrdá práca bola zničená..”

Remodeling my Grandfather’s basement and found this… he’s still yelling at us from the grave. from funny

Podarilo sa aj vám nájsť niekedy niečo podobné?

Pozri aj: Doteraz ste o nich ani nepremýšľali, no na odpoveď by ste aj tak neprišli. 6 vecí, ktorých tajomstvo poznajú iba 2 osoby na svete

boredpanda.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: