Mnohí čakali, že jej kariéra skončila, nastal pravý opak. Neuveríte, čo sa podarilo Zuzane Plačkovej po zatknutí

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: profimedia

Len pred týždňom zostali mnohí ľudia veľmi prekvapení, keď elitní policajti zadržali Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strauzsa u nich doma.

Dôvodom bolo podozrenie z toho, že sú zapletení v zločineckej skupine, ktorá obchoduje s drogami. Polícia im prehľadala byt v Ružinove, dom v Miloslavove, ale aj luxusné auto ešte predtým, než ich zadržali. Obaja od začiatku tvrdili, že to nie je pravda a ľuďom odkazovali, aby si dávali pozor na to, s kým sa stretávajú.

Mnohí jej predpovedali koniec kariéry

Mnohí ľudia si mysleli, že toto znamená pre Zuzanu Plačkovú koniec kariéry na sociálnych sieťach. Stal sa však pravý opak. Počet jej sledovateľov na Instagrame enormne vzrástol a hoci ich pred zadržaním mala 756-tisíc, týždeň na to ich už má 816-tisíc. Zdá sa, že ľudí zaujíma, čo bude ďalej a tiež to, ako sa k danej situácii postaví. Hoci už chvíľu po zadržaní hovorila, že sa vyjadrí na Instagrame, nakoniec sa rozhodla, že o tom príliš hovoriť nebude.

Rozhodnutie Špecializovaného súdu o tom, že Zuzana a René nepôjdu do väzby však ešte nie je právoplatné. Pokiaľ by ich sudca uznal vinnými, hrozilo by im 20 rokov väzenia až doživotie.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: