Móda, ktorá bude valcovať rok 2020. Týchto 9 trendov máte aj v šatníku, nemusíte zbytočne nakupovať

Kristína Hagarová Móda

Foto: Instagram (ninawro)

Módne trendy prichádzajú a odchádzajú a s nimi aj rôzne uletené veci, nad ktorými v súčasnej dobe len tak krútime hlavou. Keď vám však ide o to, aby ste šli stále v jednej čiare aj s módnymi trendami, určite vás zaujmú tipy priamo od stylistov.

Portál Cosmopolitan vybral tie najlepšie trendy, ktoré budete mať možnosť vidieť v roku 2020 na každom rohu. Ktoré z nich sa vám páčia najviac?

Skladané šaty, sukne aj blúzky

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený GEORGIA HARDINGE (@hardingegeorgia),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ran Kim (@ran__kim),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jira_pleats_shop (@jira_pleats_shop),

Nafúknuté rukávy

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Allie Athanasio (@allie.athanasio),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie 🌹 Batres (@katierose.bae),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Blue Suit (@blue.suit),

Bodky ako z rokov minulých

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Polago Clothing ®️ (@polagoclothing),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený mrs_whiteside_ (@mrs_whiteside_),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Late July (@late.july),


Trenčkoty

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nordic Style Report (@nordicstylereport),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JΛSMIN ╳ VΛNESSΛ (@_jasminvanessa),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nordic Style Report (@nordicstylereport),

Všetko v maslovej žltej

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ananya (@tumblingcloset),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Payal Singhal (@payalsinghal),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Drybar (@thedrybar),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lindsey Newton (@like_a_ginger),

Rifľové sukne

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený embroidery art ∧∨ (@diana_vingert),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SAGE OLIVIA | SOCAL BLOGGER (@sageoliviablog),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tobi.com (@shoptobi),

Overaly

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝘗𝘭𝘪𝘴𝘴 𝘌𝘴𝘵𝘪𝘭𝘰 (@plissestilo),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Street Style Stalk Fashion (@streetstylestalkfashion),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marians of Boyle (@mariansboyle),

Koža všade, kam sa pozriete

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Moqètte (@atelier_moqette),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @vtg_vault,

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Piotr Chojnacki (@piotr.chojnacki.1),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Irida-shop (@iridashop),

Kardigany

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DeniMade – Crochet Designer (@deni_made),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🌷FASHION & TAILORING🌷 (@rosarosa.co),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Blue Orchid (@bblueorchid),

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: