Móda z Oscarov: Večeru kraľovala biela farba! Najkrajšie šaty mala práve víťazka zlatej sošky

Kristína Hagarová Móda

Foto: Photo by Jordan Strauss/Invision/AP

92. ročník odovzdávania cien Oscarov dopadol podľa mnohých ľudí naozaj veľmi prekvapivo. Ako každý rok, tak aj tento sa zrak novinárov, stylistov, ale aj fanúšikov upieral na to, čo mali dané nominované či pozvané dámy, na sebe oblečené.

Foto: TASR

Práve odovzdávanie cien Academy Awards dáva mnohým známym ženám možnosť ukázať zo seba čo najlepšie, predviesť sa v neobvyklej róbe alebo proste pôsobiť priam nadpozemsky či kráľovsky. Väčšina z nich chce zaujať a dostať sa na titulky módnych časopisov či portálov. Každá väčšia udalosť pre známe ženy predstavuje možnosť, ako sa ukázať a ako predstaviť svoj štýl a vkus. Tento rok sa niesol v znamení klasických šiat, ale aj netradičných rób. Vo všeobecnosti však prevládala hlavne biela farba. Ktorá žena bola podľa vás kráľovnou večera?

Podľa oficiálnych stránok si cenu za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe odniesla Renée Zellweger za film Judy. Renée na Slovensku poznajú ľudia hlavne z filmov o Bridget Jonesovej. Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe získala Laura Dern. Prvého Oscara v živote si odniesol aj Brad Pitt, a to za film Vtedy v Hollywoode. Za hlavnú mužskú úlohu bol ocenený Joaquin Phoenix, ktorý hral hlavnú úlohu vo filme Joker. Cenu za najlepší film získal Parazit.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: