Tento rok bude plný bláznivých rozhodnutí. Toto sú farebné trendy vlasov na rok 2018


Rok 2018 je charakterizovaný ako rok bláznivých rozhodnutí. Podstúpte to riziko a dajte svoju životu viac farieb! Začať môžete napríklad s farbou vašich vlasov

Pokiaľ máte peknú prirodzenú farbu bez šedín, narodili ste sa pod šťastnou hviezdou. Pokiaľ nie, nie je pre vás ničím novým farbenie vlasov. Nemusíte však vždy skončiť len pri nudnej blond alebo tmavohnedej farbe. Nebojte sa experimentovať. Obrovským trendom pre tento rok je vínová červená farba.

🍒🍒🍒🍒 @elementsalonnashville

A post shared by Ally Renae Ericson (@allyericson) on

Jedinečnosť tohto odtieňa farby je, že sa hodí úplne každému. Či už ste prirodzená blondínka alebo tmavovláska, oživte vaše vlasy týmto odtieňom a úspech máte zaručený. Nikdy nebudete viac štýlová ako teraz.

Ak sa necítite na farbenie celej dĺžky vlasov, nafarbite si len kontúry vlasov okolo tváre. Želaný efekt spravíte ľahkým ombré. Nebojte sa experimentovať s rôznou sýtosťou a odtieňom tejto farby. V ponuke nájdete naozaj širokú škálu.

🍒 CHERRY PIE 🍒 Par; Mélissa @melissacrepinstyliste #VICTORVICTOR

A post shared by Victor Victor (@victorvictor.coiffure) on

Jedinou nevýhodou tejto farby je jej slabá odolnosť. Červené pigmenty rýchlo strácajú svoj lesk. Po pár umytiach farba pôsobí vyblednuto a bez lesku. Preto vám odporúčame použiť naozaj kvalitnú farbu alebo sa zveriť do rúk odborníka.

Len ozajstný odborník vám vyberie odtieň pre váš typ pleti a nafarbí vlasy bez zbytočného zaťažovania a ničenia. Pre predĺženie životnosti farby používajte balzam na farbené vlasy aspoň dvakrát týždenne.

Ani ženy s krátkym strihom nie sú ukrátené o túto univerzálnu farbu. Ak zvolíte tmavší odtieň, vyhrali ste!

#défilé #red

A post shared by Fabio delloiacono hairstylist (@fabiodelloiaconohairstylist) on

Takže stačí už len nabrať odvahu a ísť do toho!

Pozri aj: Módni návrhári hovoria: „Ak chcete byť v roku 2018 trendy, mali by ste nosiť tieto veci“

zdroj: babskeveci.sk (Romi K) takprosto.cc


Komentáre

komentárov