Moje ruky boli suché a škaredé. Potom som však vyskúšala túto domácu masku. Opäť sú jemné a môžem ich vystavovať na obdiv


Ruky sú vizitkou každej ženy. Keďže sa dennodenne stretávame s umývaním riadu a rôznymi chemickými prostriedkami na čistenie domácnosti, vystavujeme ruky ultrafialovému žiareniu, zažívame hormonálne zmeny, na našich rukách sa to odráža. Toto všetko prispieva k predčasnému starnutiu, aj nadmernému vysušeniu pokožky rúk.

maskanaruky1
takprosto.cc

Dnes som si pre vás pripravila recept, vďaka ktorému budú vaše ruky opäť krásne a nemusíte ani nikam chodiť, pretože túto masku zvládnete aj v pohodlí domova. Účinne bojuje proti vráskam, vysušeniu, záderom a pigmentovým škvrnám.

Budete potrebovať:

rozmixované ovsené vločky

horúcu vodu

kyslú smotanu

olivový olej

Postup: 

Vločky nasypte do vriacej vody v pomere 1:1. Pridajte lyžicu kyslej smotany a rovnaké množstvo olivového oleja. Všetko dôkladne premiešajte. Zmes nechajte trochu vychladnúť a nalejte do gumených rukavíc.

Rukavice majte na rukách približne 15 až 20 minút a po aplikácii si ruky dôkladne umyte mydlom a teplou vodou a nakrémujte.

maskanaruky3
daxaspa.com

Masku aplikujte 2-krát do týždňa, až kým nebudú vaše ruky opäť vo forme. Už po prvej aplikácii tejto hydratačnej masky však budete vidieť prvé výsledky. Ruky budú jemné, pokožka mäkká a pružná a drobné ranky sa rýchlo zahoja. Podeľte sa o tento skvelý recept aj so svojimi priateľkami.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));