Monika Bagárová sa stala terčom kritiky. Mamičky ju varujú, aby toto určite nerobila

Foto: Instagram (bagarovamonika)

Mamičky sú osobitá kategória, ktorá na internete a sociálnych sieťach dokáže odsudzovať úplne za všetko. Často sa s radosťou púšťajú hlavne do známych mamičiek, ktoré na sociálnych sieťach zdieľajú svoje ratolesti.

Podobným prípadom je aj Monika Bagárová, do ktorej sa mamičky púšťajú kvôli rôznym veciam pomerne často. Teraz však na sociálnych sieťach zverejnila fotografiu, ktorá vyvolala u mnohých mamičiek diskusiu. Dôvodom je jednoduchá sponka do vlasov, ktorú dala Monika svojej dcére Rumii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Všetko kvôli sponke

“Já se asi zblázním láskouuuu. Tuhle větu teď používám asi 78382 za den! První sponečka, která drží. Každý den s ní je plný radosti. Stále se učí nové věci, směje se, ale taky se mračí a umí se naštvat to je nejvíc vtipný. Těším se až zase začne normální život a budeme moct jezdit na výlety, jít do Zoo nebo si jít zaplavat. Těším se celý život. Teprve teď má smysl,” napísala ku fotografii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Vystrašené mamičky

Hneď sa však ozvala mamička, ktorá tvrdí, že to jej dcére zničí vlasy. Samozrejme, stala sa terčom kritiky od ďalších žien, ktoré tvrdia, že malá sponka nemôže vlasom v žiadnom prípade uškodiť. Na druhej strane sa však ozvali mamičky, ktoré Moniku varujú z úplne iného dôvodu. “Moni nedávejte ji sponky….. Naše dcera úplně stejnou spolkla v 1 roce a nejhorší chvíle v životě ty minuty čekání až se probudila z narkozy a čekání jestli je v pořádku,” napísala jedna sledujúca.

Okamžite sa však ozvali ďalšie, ktoré mali podobnú skúsenosť a spôsobilo im to traumu a strach. Niektoré deti si totižto veľmi často všetko, čo nájdu, strčia hneď do úst. Čo si myslíte vy?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: