Monika Bagárová zverejnila fotografiu svojej mamy a ľudia neveria vlastným očiam. Toto, že je stará mama?

Foto: Instagram (bagarovamonika)

V minulosti bolo úplne bežné, že sa ženy stávali matkami už keď mali 20 rokov a babičkami okolo 40-tky. Dnes ženy s materstvom často čakajú, preto sa aj ich mamy stávajú starými mamami neskôr.

Mnohí odborníci tvrdia, že je lepšie, keď sa ženy stanú matkami skôr a že ideálny vek je medzi 24 a 28 rokom života. Samozrejme, v dnešnej dobe väčšina žien čaká na to, kedy bude mať zázemie, často ešte nemajú vlastné bývanie a ani partnera, s ktorým by si vedeli predstaviť rodinu. Keď sa to však podarí, naozaj niet nad čím rozmýšľať.

Ukázala svoju mamu

To je aj prípad 26-ročnej Moniky Bagárovej, ktorá minulý rok priviedla na svet svoju dcérku Rumiu. Jej dcérka rastie ako z vody a pred niekoľkými dňami oslávila jeden rok. Nedávno však všetkých prekvapila tým, keď na svojom Instagrame zverejnila fotografiu svojej dcéry a svojej mamy. Mnohým fanúšikom sa nechce veriť, že je to skutočne jej mama.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

“Babi ?? No tak takhle chci vypadat ,až budu babi…už teď vypadám starší než vaše babi a to jsem teprve mami.” “Babi? To není snad ani možný.” “Babička by z fleku mohla být maminka.” “Maminka vypadá, jak vaše sestra.”

Čo si myslíte vy?

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: