Monika Beňová prvý raz otvorene o tehotenstve. Takto vníma mediálny humbuk

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (monicabenova)

Poslankyňa Monika Beňová začiatkom júna oznámila, že čaká dieťatko. Hoci mnohí ľudia mali na to rozporuplné názory, zdá sa, že samotná politička je šťastná a nič si z toho nerobí.

Ako sme vás už informovali v inom článku, kvôli svojmu veku musela absolvovať veľké množstvo vyšetrení, pretože tehotenstvo vo vyššom veku predstavuje rôzne riziká. To tiež môže predstavovať dôvod, prečo ho tak dlho tajila. Teraz čaká dievčatko, ktoré sa bude volať Lea, o čom napísala na svojich sociálnych sieťach. Teraz zverejnila ďalší príspevok, ktorý chytil za srdce mnohé ženy.

Ženy chcú od nej radu

“Veľa žien mi teraz píše, ako som im dodala odvahu a aj novinárky chcú vedieť, čoby som iným ženám odkázala. Lenže, ja nechcem nikomu nič v princípe odkazovať. Chápem v zásade “rozruch” a prislúchajúci mediálny záujem, ale v mojom svete sa na tom trochu bavíme, lebo všetko považujeme za nádhernú avšak úplne súkromnú záležitosť. Nie je to ani predstieraná skromnosť, ani žiaden ostych či schovávanie sa. Proste, nám doma moje tehotenstvo nepríde tak raritné.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Beňová (@monicabenova),

Vedia aj, kam pôjde do škôlky

“Ženy mi píšu, pýtajú si návody, rady. Lenže ja žiadne nemám. Jednoducho nám to vyšlo akousi spriaznenou náhodou všetkých faktorov a my sme teraz len nekonečne šťastní a nič iné nás nezaujíma. Už vieme aj kam ju dáme do školky a že bude detská lekárka, plánujeme si so smiechom a šťastím Lein život a ona sa kdesi vnútri mňa smeje.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Beňová (@monicabenova),

Takmer plakali v ambulancii

“Keď nám včera konečne na pár sekúnd dovolila vidieť tú jej malú tváričku, tak sme sa skoro rozplakali obidvaja v ambulancii. Má veľký nos a tučné líčka a nám sa zdá že je najkrajšia vo vesmíre. Tak čo ja už mám komu vlastne čo radiť či odkazovať, každý musí nájsť sám cestu k tomu, čo ho naplní spokojnosťou a šťastím. Ja každej z vás kočky silno držím palce.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Beňová (@monicabenova),

Mnohé ženy Monike pod komentármi prajú veľmi veľa šťastia a zdravia a napriek tomu, že si v začiatkoch zažila skutočne veľa nevhodných poznámok, zdá sa, že teraz je šťastná a teší sa na príchod svojej dcérky.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: