Musela ju dokonca okamžite odstrániť. Keď speváčka Pink zverejnila túto fotografiu syna na Instagrame, začalo sa peklo

americká speváčka Pink/Foto: archív TASR

Čoraz viac populárnych svetových hviezd pridáva na Intagram a iné sociálne siete časť zo svojho života. Platformy navšetevuje celý svet a každý je zvedavý, ako známi ľudia žijú. Veľký pozor však treba dávať na to, čo pridávate na svoj profil. Americká populárna speváčka Pink zverenila fotografiu a fanúšikovia ju začali vo veľkom kritizovať. O čo presne išlo?

Speváčka Pink je známa tým, že nemá problém vyjadriť svoj názor aj keď vie, že sa stretne s nepochopením. V mnohých svojich piesňach spieva hlavne o tom, aká je silná a nič ju len tak nerozhodí. Nedávno sa však stala situácia, ktorá ju prinútila vyjadriť svoj názor, pretože sa jej osobne veľmi dotkla. Pink pred pár dňami pridala na svoj Instagram fotografiu seba a svojich detí, ako všetci spolu stoja pri živom pelikánovi, ktorého hlavne deti obdivujú, pretože ho zrejme na vlastné oči vidia po prvýkrát. Namiesto toho, aby ľudia pochválili, aké má pekné deti a popriali jej krásnu dovolenku, vo veľkom sa do nej pustili.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P!NK (@pink) on

Na fotke, ktorú speváčka pridala, bol jej syn bez plienky a trenírok. To u ľudí vyvolalo taký ošiaľ, že neváhali ani pár minút a spustili na ňu vlnu kritiky. Mladá mamička sa tak nahnevala, že fotografiu vymazala a pridala novú, s veľmi nahnevaným komentárom. „Je na tom naozaj niečo také zlé? Všetci sa zaujímate o penis môjho dieťaťa? Spomínate obriezku, to naozaj? Ako každá iná matka som si vôbec neuvedomila, že moje dieťa si dalo dole plienku. Vymazala som to, pretože všetci ste odporne nechutní! „ napísala na sociálnu sieť Pink. Zároveň zakázala pridávanie komentárov.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P!NK (@pink) on

Pink sa už viackrát stala obeťou nepríjemných trollov na sociálnych sieťach. Pred pár mesiacmi pridala fotku, na ktorej s manželom a svojimi deťmi večeria pri stole. „Počas môjho turné si spravíme aspoň dvakrát do týždňa spoločnú večeru a zavrieme sa pred okolitým svetom,“ napísala speváčka na Instagram. Trollovia nenechali na seba dlho čakať a hneď po pár minútach prišla nepríjemná odpoveď. „Okrem toho, že to zverejníte na Instagram a teda sa nevenujete rodine ale sociálnym sieťam,“ odpovedal mladý muž.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P!NK (@pink) on

Pink ukázala, že je ženou, ktorá nenechá na seba ani na svoje deti hádzať špinu. Niektorí ľudia na sociálnych sieťach vedia byť pekne nepríjemní! Nemyslíte?

unilad.co.uk, huffingtonpost
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: