Muž kúpil zásnubný prsteň za viac ako 16 000 eur. Reakcia jeho partnerky pobúrila tisíce ľudí

Foto: unsplash

O zásnubách sníva množstvo žien. Veľa z nich má v hlave svoj vysnívaný prsteň a napriek tomu, že to nie je o drahokame na prste, trošku to k tomu patrí.

Existujú muži, ktorí si zásnuby dokonale naplánujú. Majú vymyslené miesto a aj slová, ktoré chcú povedať. Ako uvádza portál Ladbible, jednému nemenovanému mužovi to však príliš nevyšlo. Muž zverejnila na Reddite príspevok, ktorého sa chytilo množstvo ľudí. Chcel svoju partnerku požiadať o ruku a túžil po veľkom geste, preto sa rozhodol, že jej kúpi prsteň v hodnote 20 000 dolárov (približne 16 500 eur).

Foto: unsplash

Chcela vidieť certifikát

Spočiatku bola veľmi prekvapená a šťastná, keď prsteň videla. “Spýtala sa ma, koľko stál, tak som jej povedal, že asi 20-tisíc, ktoré som posledné roky škrečkoval. Spočiatku bola zhrozená, že som minul toľko peňazí, potom však chcela vidieť certifikát o diamante, ktorý som dostal s prsteňom. Ukázal som jej ho a keď videla, že diamant v ňom je vyrobený v laboratóriu, rozčúlilo ju, že som jej nekúpil pravý diamant.” Táto reakcia muža veľmi pobúrila.

Foto: unsplash

Kde je vďačnosť?

“Po prvé, vždy som mal nechuť k odvetviu prírodných diamanov a po druhé, keď som sa pýtal jej priateľov a mamy, uistili ma, že jej bude určite jedno, odkiaľ diamant je.” Muž sa to snažil partnerke viackrát vysvetliť, no nedala si povedať. “Je to lepšie pre životné prostredie a poznám jeho presný pôvod. Je to tiež výhodnejšia cena za krásny prsteň, ktorý som jej chcel dať.” Dodal tiež, že keby nevidela certifikát, nikdy by rozdiel nespoznala.

Foto: unsplash

Ľudia ju odsúdili

Muž povedal, že žena ho požiadala o výmenu prsteňa za prírodný kameň s rovnakou hodnotou. Povedal jej však nie a tiež sa jej opýtal či chce vrátiť prsteň a ukončiť ich vzťah. Množstvo ľudí sa ozvalo, že im to príde priam choré, keďže sa snažil, aby dal svojej partnerke ten najkrajší prsteň a že je to od nej povrchné. “Minul si 20-tisíc dolárov za prsteň a ona nie je šťastná? Čo to má byť?” Ďalší ju označili za materialistku a nevďačného človeka.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: