Stabilitu vo vzťahu nečakajte. Muži narodení v týchto 3 znameniach zverokruhu sú najväčší záletníci

Čoraz viac partnerských vzťahov či dokonca manželstiev končí trpkým rozchodom, za ktorým stojí  tretia osoba. Aby však vzťah fungoval, mali by sa oň starať obaja, no väčšinou sú to práve muži, ktorí sa rozhodnú nájsť si mimopartnerský pomer.

Ťažko povedať, prečo majú muži takúto neslávnu povesť, no sú to v mnohých prípadoch oni, ktorí pokúšajú svoj osud a priam až vyhľadávajú nezáväzné dobrodružstvá. Viete však, ktoré zo znamení má najväčší sklon k neverám a mali by ste si na nich dávať pozor?

Z astronomického hľadiska sa považujú za najväčších záletníkom muži, ktorí sa narodili v znamení Barana, Býka a Strelca. Práve títo muži sa považujú za veľkých milovníkov žien, ktorí zároveň vyžarujú silnú sexualitu, čo pôsobí na ženy magnetizujúco. Netaja sa tiež svojou veľkou dominanciou a túžbou partnerku vlastniť. Čo je paradoxom, i keď si vyberajú hlavne nežné polovičky, v ktorých majú istotu, že im budú po celý život verné, oni sami to nedokážu.

Pri týchto znameniach je dôležité, aby láska nezašla až do rutiny. Ak sa tak stane, hľadajú ďalej, niektorí dokonca pokúšajú šťastie donekonečna. Keďže sú vo vzťahu nestáli, budúcnosť po ich boku nie je až taká ružová a je preto radšej potrebné prehodnotiť, či vám vzťah s mužom týchto znamení bude za to stáť.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: