Mužov priťahujú ako magnet! 5 znamení zverokruhu, ktoré sa narodili pod šťastnou hviezdou lásky

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Nechceli by ste vedieť, čo skutočne priťahuje mužov? Aké ženy sa im páčia? A čomu naozaj nevedia odolať? Asi vás neprekvapí, že vám to s radosťou prezradíme.

Nie všetko by ste mali staviť na znamenia zverokruhu. Napriek tomu existuje podľa portálu The Talko niekoľko znamení, ku ktorým muži inklinujú oveľa viac, než by ste si pripustili. Ktoré znamenia to sú?

Foto: needpix

Blíženci

So ženou v znamení blížencov sa chlap nebude nikdy nudiť a možno práve to je niečo, čo ho na nej tak veľmi priťahuje. Je neuveriteľne nepredvídateľná a sama nevie, čo sa chystá urobiť. To mužov zvykne veľmi fascinovať. Túži zažívať nové veci a nehanbí sa byť celý deň v posteli v teplákoch. Má v sebe veľa temperamentu a práve to je niečo, čo mužov dostáva do varu.

Ilustračná foto: pixabay

Panna

Jemnosť, neha a perfekcionizmus. Aj tieto tri vlastnosti výborne definujú pannu, z ktorej bývajú muži väčšinou unesení. Niektorých možno ich rozhodnosť trochu desí, no napriek tomu je to niečo, čo sa im páči. Vidia v nich rozhodnosť. Táto žena nebude nikdy rozmýšľať nad tým, čo si dá na večeru.

Foto: Photo by Simon Migaj from Pexels

Ryby

Tajuplnosť, to je to, čo najlepšie charakterizuje ženu v znamení rýb. Nikdy neviete, na čom prinej ste a práve preto sú nimi muži tak maximálne priťahovaní. Baví ich aj to, že sa často tvári veľmi bezbranne, no nakoniec všetko zvládne úplne s prehľadom aj sama. A toto je presne to, čo muži v kútiku duše potrebujú.

Foto: unsplash

Baran

Temperament, to takejto žene jednoznačne nechýba. Má horúcu krv a dokáže sa rozčúliť aj pre najväčšiu maličkosť, no okamžite ju to aj prejde a navarí svojmu partnerovi výbornú večeru. Nudiť sa s ňou nebudete ani v posteli, kedy si bude chcieť vybiť stres, ktorý ju trápil v práci.

Foto: unsplash

Váhy

Pokojné váhy, ktoré sa vedia prispôsobiť, sú tým najlepším lákadlom každého muža. Vedia ísť do akéhokoľvek dobrodružstva, zároveň však nemajú problém zostať doma a váľať sa celý deň v pyžame. A to chce z času na čas zažívať každý chlap. S váhou nezažije žiadny výrazný konflikt a práve preto je ideálna do dlhodobého vzťahu.

Foto: unsplash

Určite by ste sa však nemali trápiť, pokiaľ nepatríte ani k jednému z týchto znamení. Každé má predsa svoje plusy aj mínusy a práve to je na každom z nich to pekné.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: