Myslia to naozaj vážne. Za tento krok si Meghan a princ Harry vyslúžili vlnu kritiky

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Už je to mesiac, čo princ Harry a vojvodkyňa Meghan oznámili svoj odchod z kráľovskej rodiny. Napriek tomu si veľmi veľa ľudí myslelo, že je to len póza.

Ako však informoval portál People, zdá sa, že to myslia naozaj vážne. Prepustili totiž aj londýnsky personál. Napriek tomu, že si za to vyslúžili veľkú vlnu kritiky, personál bol o týchto krokoch informovaný už dopredu. Medzi 15 zamestnancami, ktorí boli prepustení, je aj súkromná sekretárka Fiona Mcilwham, šéfka komunikácie Sara Latham a asistentka komunikácie Marnie Gaffney.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan Markle (@hrhofsussex),

Zamestnajú ich opäť?

Kráľovská rodina však môže niektorých zamestnancov najať späť v iných úlohách. Odkedy Meghan a Harry odstúpili ako starší členovia kráľovske rodiny, bývajú v Kanade spolu so svojím 9-mesačným synom Archiem. Je však možné, že nebudú na stálo len v Kanade, ale aj v Los Angeles. Mnohých ľudí ich odchod z kráľovskej rodiny prekvapil, ale ostatní zase čakali, že niečo takéto príde skôr.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Duke & Duchess of Sussex Fam (@meghanluvsharry),

Plánujú nové veci

“Tešíme sa, že sa v pravý čas podelíme o všetky podrobnosti tohto vzrušujúceho ďalšieho kroku, pretože pokračujeme v spolupráci s jej veličenstvom kráľovnou, princom Walesu, vojvodom z Cambridge a ostatnými. Dovtedy prijmite naše najlbšie poďakovanie za vašu podporu,” povedal princ Harry. Vyhlásenie malo šokovať hlavne kráľovskú rodinu, no manželia si odvtedy užívajú krásny a pokojný život v Kanade. Podľa zdroja ich to veľmi baví, chodia na dlhé prechádzky, robia jogu a Meghan varí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan Markle (@hrhofsussex),

Podpora od rodiny

Trávia čas so psami a naplno sa venujú hlavne ich synovi Archiemu, ktorý je pre nich prioritou. “Teraz plánujeme vyrovnať náš čas medzi Spojeným kráľovstvom a Severnou Amerikou, naďalej si ctiť našu povinnosť voči kráľovnej aj našim sponzorom. Táto geografická rovnováha nám umožní ukázať nášmu synovi, ako má uznať kráľovskú tradíciu, v ktorej sa narodil, ale zároveň poskytnúť našej rodine priestor na ďalšiu kapitolu, vrátane uvedenia nového charitatívneho projektu,” stálo vo vyhlásení.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: