Na internete som našla zdravý koktejl, ktorý vraj mal pomôcť spaľovať tuky. Neverila som vlastným očiam, keď som mala po týždni pár užší o dva centimetre


Aj vám sa zdá, že vám pás hrubne, stehná naberajú na šírke a zadok už tiež nie je tým, čím býval? Nič si z toho nerobte, je to vek, hormóny a niekedy aj nedostatok vody a niektorých telu prospešných látok. A toto všetko sa dá prekabátiť len jedným jediným koktejlom.

pexels.com

Strava je rozhodne najúčinnejšou metódou pri chudnutí. K nej už len pridať trochu pohybu a kilá idú dole samé. Ak chcete svoj jedálniček spestriť, no nie zmeniť, vyskúšajte tento jednoduchý koktejl.

Vitamínová bomba

Prírodný spaľovač tukov nebude nič viac a nič menej ako tá správna kombinácia tých správnych produktov. Verte, že ide o veľmi chutný doplnok k akýmkoľvek raňajkám, obedu a hoc aj večeri. Koktejl vám dokáže, že chudnutie môže byť potešenie, a to bez poškodzovania vlastného zdravia.

Budete potrebovať:

100 g kyslej smotany s nižším obsahom tuku

1 PL ľanového oleja

1 mrkva

1 zelené jablko

trochu citrónovej šťavy

med, ak si chcete prisladiť

pexels.com

Zmiešajte smotanu s ľanovým olejom a citrónovou šťavou. Do mixéra dajte mrkvu a jablko, ak máte odšťavovač, obe potraviny si odšťavte. Všetko spolu zmiešajte a dobre pretrepte, a ak treba, oslaďte medom.

Koktejl je bohatý na živiny a aj energiu, takže pokiaľ raňajkujete striedmejšie, nahradí vám pokojne aj celú porciu jedla. Ak si ráno doprajete, potom koktejlom jedlo jednoducho zapite. V prípade, že chcete, aby sa účinky dostavili rýchlejšie, pite koktejl polhodinu pred raňajkami. Až potom začnite jesť.

pexels.com

Ak sa práve pýtate, či koktejl môžete piť aj viackrát za deň, odpoveď je áno. Prinajmenšom sa vám upraví trávenie a ak trpíte zažívacími problémami, upravia sa aj tie. Koktejl vám pomôže dosiahnuť výsledky pomerne rýchlo, lenže aby efekt nebol krátkodobý skúste sa postupne vzdať sladkostí a potravín, ktoré vášmu zdraviu nič nedávajú. Najlepšou cestou, ako zmeniť jedálniček, je jesť len to, čo vám robí dobre. Ak si dávate sladkú napolitánku ku káve, aký z nej budete mať prospech? Vaše telo a aj vaše zdravie si zaslúži, aby ste oň dbali. Nezabúdajte, že spolu strávite celý život.

zdroj: babskeveci.sk (M), sovkusom.ru

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov