Na narúžované pery si priložila papierovú utierku a prepudrovala ju. Výsledok je ohromujúci


Vždy sú to smutné chvíle, keď zistíte, že ste práve použili posledný kúsok kuchynských papierových utierok. Sú tu síce ešte aj servítky a vreckovky, ale… Darmo, kuchynské utierky sú kuchynské utierky. Oplatí sa mať ich trocha v zásobe. Každý z nás ich pravdepodobne používa len v kuchyni pri nejakých nezdaroch pri varení, vyliatí mlieka či prehnanom poliatí kvetu.

Napadlo vás niekedy ale využiť ich napríklad aj takto?

kuchynske papierove utierky 1
flickr.com

Pri používaní olivového oleja všetci dobre poznáme ten pocit, keď je snáď niekedy viac oleja pomimo, ako na požadovanom mieste… Skúste „obaliť“ nádobu s olejom touto utierkou a rozlúčte sa so všadeprítomným olejom.

kuchynske papierove utierky 3
dishdish.us

Pri rozmrazovaní či zohrievaní jedla v mikrovlnke, je fajn obaliť to utierkou. Vsaje to prebytočnú vodu.

kuchynske papierove utierky 4
neartonothing.blogspot.sk

Pokiaľ sa vám nepodarilo na večeru zjesť celý šalát a potrebujete ho odložiť bez toho, aby bol na druhý deň zvädnutý, skúste ho uskladniť v sáčku s utierkou. Vydrží tak dlhšie.

kuchynske papierove utierky 5
foodnetwork.com

Aj bylinky vydržia dlhšie keď ich trocha zabalíte do papierovej utierky.

kuchynske papierove utierky 6
whimsicalpear.com

Pred tým, ako budete piecť červené mäso, „osušte“ ho, bude chrumkavejšie!

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));