Na pohrebe ostali ľudia v šoku! Z truhly sa zrazu začali ozývať zvuky, hlas patril mŕtvemu mužovi

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Zažili ste niekedy na pohrebe miesto plaču smiech? Asi to znie trochu bizarne, ale verte tomu, že nie každý človek túži po tom, aby boli kvôli nemu ľudia smutní. Občas sa to však dá pokladať za vec, ktorá je možno trochu cez čiaru.

Portál Metro informoval o mužovi, ktorému sa niečo takéto podarilo. Shaya Bradleyho pochovávali v Kilmanaght, v Írsku, keď sa zrazu z rakvy začali ozývať zvláštne zvuky. Rodina a priatelia boli zmätení, keď počuli hysterický hlas veterána, ktorý sa ozýval priamo z truhly.

Toto nečakal nikto

„Haló! Haló! Pustite ma von!“ ozývalo sa a ľudia dokonca počuli aj búchanie na drevo. „Kde to do*iti som? Pustite ma von! Pustite ma von! Je tu sku*vená tma. Je to kňaz, ktorého počujem? Tu je Shay, ja som v boxe. Nie pred vami! Som mŕtvy!“ Aby toho nebolo málo, potom Shay začal spievať. „Ahoj znova, ahoj, ahoj, len som sa ozval, aby som povedal zbohom.“

Svojim priateľom a rodine povedal zbohom

Shay trpel veľmi ťažkým ochorením už dlhšiu dobu, preto naplánoval posledný žartík pre ľudí na jeho pohrebe. Video, ktoré bolo zdieľané Irish Defence Force Veterans, sa stalo na internete virálnym. „S veľkým smútkom vám oznamujeme, že nás opustil náš brat a kolega veterán Shay Bradley. Za všetkých našich členov smerujú naše kondolencie a modlitby Anne a rodine. Nech Shay odpočíva v pokoji,“ napísali.

Tešil by sa, koľkých ľudí rozosmial

„Ak si pokladáte otázku či existuje rozdiel medzi armádnym humorom a humorom civilistov, je to jednoduché. Proste je čierny. A toto video hovorí za všetko. Toto je pohreb Shaya Bradleyho, ktorý sa konal dvanásteho októbra 2019 a proste hovorí za všetko,“ dodali. Shayova dcéra neskôr povedala, že správu nahral pred svojou smrťou a vysielala sa cez reproduktor, ktorý bol v zemi. „Bol by nadšený z toho, koľko ľudí na svojom pohrebe rozosmial. Bol to neuveriteľný človek,“ povedala.

Čo si o takomto pohrebe myslíte vy? Predpokladáme, že mnohí ľudia to budú skutočne považovať za čierny humor, no má to svoje opodstatnenie. Nie každému sa to však bude páčiť.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: