Na prednáške sa jej život otočil na ruby. 20-ročná žena vyhrala v lotérii neuveriteľnú sumu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Asi neexistuje nikto z nás, kto by netúžil po väčšej sume peňazí na svojom účte. Možno tipujete alebo posielate správy s tým, že dúfate, že sa vám podarí niečo vyhrať.

Študentke univerzity v Adelaide sa jedného dňa zmenil život. Na prednáške sa dozvedela, že vyhrala v lotérii. Zrazu sa tak ocitla o 4,8 milióna dolárov bohatšia. Ako uvádza portál 7news, žena z Glenelgu sedela v triede, keď počula správy. Podľa lotérie vraj bola taká šťastná, že sa rozplakala.

Nerozumela tomu, čo sa deje

“Bola som na prednáške na univerzite a skontrolovala som svoje emaily, keď som videla jeden od lotérie, v ktorom bolo, že som niečo vyhrala. Potom som sa rýchlo prihlásila na svoj účet a vtedy som si to uvedomila. Len som sledovala hodiny, čakala som na koniec prednášky, aby som im zavolala či je to pravda,” povedala.

Kúpi dom aj auto

Študentka tvrdí, že plánuje za peniaze kúpiť svojej mame dom a auto. “Naozaj neviem, kde začať. Stále chcem dokončiť univerzitu, pretože to je niečo, po čom skutočne túžim. To je niečo, čo naozaj chcem,” povedala. “Rada by som kúpila svojej mame dom a tiež by som si ho zaobstaral. Keď budeme môcť cestovať, chcela by som ísť na výlet po Austrálii.” Počas nasledujúcich 20 rokov bude mladá žena dostávať 20 000 dolárov mesačne.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: