Na Princa Williama zakričala neznáma žena a položila otázku. Jeho reakcia bola jednoducho úžasná

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Profimedia

Princ William a jeho manželka vojvodkyňa Kate majú v poslednom čase veľké množstvo povinností. Odkedy svoj “odchod” z kráľovskej rodiny oznámil princ Harry spolu so svojou manželkou Meghan, vyzerá to, ako keby sa nevedeli zastaviť. 

Foto: Profimedia

O ich ceste informoval aj portál People. Teraz navštívili južný Wales a na letovisku Mulbles princ William pozdravil niekoľko fanúšikov, ktorí ich tam čakali. Jedna zo žien na neho zavolala a povedala mu, že jej obľúbenkyňou je princezná Charlotte, chcela vedieť, či je to pravda. Na to pyšný otec hrdo povedal: “Áno, je úžasná, rovnako ako moja žena.” Mnohí ľudia potom začali vtipkovať, že sa takto už pripravuje na blížiaceho sa Valentína. Aj Kate už bola naladená, mala na sebe červené šaty aj tematickú šatku.

Foto: Profimedia

Napriek tomu, že William je budúcim kráľom, jeho manželstvo s Kate predstavuje skutočné partnerstvo. Williamova tvrdá a intenzívna stránke je vyvážená eleganciou a pokojom jeho manželky, čo z nej robí silnú partnerku. Podľa zdroja portálu sa o seba dvojica rôznymi spôsobmi stará. “Niektorí ľudia by mohli povedať, že ich manželstvo je staromódne, ale zdá sa, že funguje. Majú rôzne úlohy, ale pracujú ako tím,”povedal zdroj.

Foto: Profimedia

Ich tímová práca bola viditeľná aj počas návštevy v južnom Walese. Jednou z ich prvých zástavok bola miestna zmrzlina. Keď vošli William vyhlásil, že je síce mužom čokolády, ale skúsil vanilkovú a s čokoládovou posýpkou. Nakoniec si však predsa len dal aj čokoládovú. Na otázku či ich tri deti, 6-ročný George, 4-ročná Charlotte a ročný Louis, majú radi zmrzlinu, William odpovedal: “Jasné, viac než čokoľvek iné.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: