Na rodinu čakal viac ako 6 rokov. Po slovách 9-ročného chlapca si ho chcú adoptovať tisíce ľudí

Kristína Hagarová Ešte viac

Reprofoto: Youtube ABS News

Mnohí ľudia by dali všetko za to, aby sa stali rodičmi a nie je im to dopriate. Existuje však aj veľa detí, ktoré si v detských domovoch neželajú nič iné len to, aby si ich konečne niekto adoptoval.

Príbeh malého chlapca zaujal tisíce ľudí a teraz všetci veria, že si konečne nájde milujúcu rodinu. Portál Unilad informoval o 9-ročnom Jordanovi, ktorý toho od života veľa nechce. Na rozdiel od iných detí, ktoré by chceli najnovšie technológie, hračky, psíka alebo výlet niekam k moru, on si praje len byť členom novej rodiny. Aj on rozmýšľa, čo z neho bude, keď vyrastie. Chcel by byť policajtom.

Má len jedno prianie

Hoci je ako všetky iné deti, jeho priority sú úplne niekde inde. Keď sa ho podľa FoxNews opýtali, kam by chcel ísť, keby mohol ísť na akékoľvek miesto na Zemi, povedal, že by chcel ísť na adopčnú párty. Jeho jediným snom je, aby bol členom novej rodiny. Teší sa na to, že keď sa mu prianie splní, bude sa môcť s mamou a otcom porozprávať, kedykoľvek bude chcieť. To je jeho jediné prianie. Taktiež na otázku, čo by urobil, keby mal tri želania, povedal, že by mu stačilo len jedno prianie.

Chce mať rodinu

“Chcel by som mať rodinu, rodinu a rodinu. To je moje jediné želanie,” povedal. Jordan má aj mladšieho brata. Keď sa ich príbeh objavil v televízii pred niekoľkými rokmi, jeho brata si následne na to adoptovali. Jordan však tvrdí, že verí, že si aj on nájde nový domov. Jeho príbeh zaujal ľudí po celom svete a v priebehu pár hodín zaznamenali viac ako 5 000 online žiadostí o adopciu. CNN však teraz tvrdí, že ich je už viac ako 10-tisíc. Teraz všetci veria, že si konečne nájde milujúcu rodinu.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: