Na sekundu stratil rovnováhu a stala sa tragédia. Starému otcovi sa vnučka vyšmykla priamo z rúk

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: pexels

Obrovská tragédia sa odohrala na výletnej lodi, kde rodina dovolenkovala. Stačila sekunda, kedy starý otec stratil rovnováhu a stala sa tragédia. Dievčatko menom Chloe Wiegand malo len 18-mesiacov.

Jej pamiatku si pripomenula mama Kimberly na sociálnej sieti Facebook. Celá udalosť sa podľa portálu Metro odohrala nasledovne. Starý otec dievčatka držal svoju vnučku v náručí, pričom v sekunde stratil rovnováhu a dievčatko mu vypadlo z rúk. Podľa polície padalo 45 metrov cez palubu. Rodina sa nachádzala na výletnej lodi Freedom of the Seas a nachádzali sa v Puerto Ricu pri betónovom prístave.

Po tragickej smrti bol na matku dieťaťa vyvíjaný obrovský tlak od médií, preto si zmazala účty na sociálnych sieťach a k celej veci sa odmietla vyjadrovať. Polícia, ktorá celý prípad vyšetruje praje rodine úprimnú sústrasť a má pochopenie pre súčasný stav rodiny. Starý otec určite nepustil svoju vnučku naschvál, no táto udalosť je pre rodinu samozrejme o to viac nepríjemná a tragická. Celé oddelenie a aj mnoho ľudí posiela rodine svoje motlidby a žiadajú verejnosť, aby rešpektovala ťažké chvíle a súkromie rodiny.

Na dovolenke sa nachádzala celá rodina a to malá Chloe, jej rodičia, starý rodičia a brat. Podľa očitých svedkov bolo hneď po tragédii počuť obrovský krik a plač matky dieťaťa. Nevieme si ani len predstaviť, čo musela prežívať. Ak sa chystáte na plavbu loďou, zvýšte pozornosť, ak sa na palube nachádzajú aj deti.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: