Na svadbe nevesta Meghan Markle na niečo zabudla a ľudia si to všimli až teraz. Zachránila celú situáciu naozaj vojvodkyňa Kate?

Banana Ešte viac

Aj keď kráľovská svadba medzi princom Harrym a Meghan Markle prebehla už pred časom, iste je vám známe, že ju sledovali milióny ľudí po celom svete. Až teraz však vyplávala na povrch informácia, ktorá každému akosi unikla. Kto vlastne držal kyticu pre nevestu, ktorá prichádzala k oltáru? Zdá sa, že ani pozorovateľom s orlím zrakom sa nedarí rozlúštiť túto záhadu. Skutočne držala kyticu Kate, vojvodkyňa z Cambridge? 


https://www.instagram.com/p/Bi-AGK7F378/?tagged=royalbouquet

Na svadbách je jedným z najdojímavejších momentov práve chvíľa, keď nevesta vchádza do kostola. Ani pri kráľovskej svadbe to nebolo inak, no zdá sa. že nadšení diváci si dlho nevšimli jeden fakt. Keď v bielom odetá Meghan Markle vchádzala do Kaplnky svätého Juraja, mala prázdne ruky. O pár sekúnd neskôr ju už kamera detailne snímala vo vnútri kaplnky, kde sa konal obrad a krásna nevesta už pevne držala svoju svadobnú kyticu. Odkiaľ sa vlastne vzala a kto mal takúto dôležitú úlohu na kráľovskej svadbe, že sa môže popýšiť podaním kytice neveste?


https://www.instagram.com/p/Blf5vsGgXxh/?taken-by=meghan_markle

Celý problém sa točí okolo videa, na ktorom skutočne nie je jasne vidieť, ako podanie kytice prebehlo. Ostrozrakí pozorovatelia si však všimli, že v zadnej časti kaplnky po príchode Meghan vojde do uličky žena v svetlých šatách a klobúku a rýchlo neveste podáva kvety.V spomínaný deň bola Kate Middleton oblečená tak, že by to zodpovedalo popisu z videa. Problém však nastáva vo chvíli, keď Meghan ďalej kráča uličkou a vojvodkyňu z  Camridge si o malú chvíľu môžeme všimnúť, ako pokojne sedí na svojom mieste, ktoré je dosť vzdialené od vchodu do kaplnky, kde predávanie kvetov prebehlo.


To, že by Kate šprintovala cez celú kaplnku je asi málo pravdepodobné, takže bolo na mieste hľadať novú “podozrivú” osobu. Zdá sa, že záhada je vyriešená, pretože pri vchode do kaplnky stála aj Samantha Cohen, členka kráľovského personálu a žena, ktorá pomáhala Meghan s prechodom do kráľovskej spoločnosti. Je tiež kráľovninou asistentkou a osobnou sekretárkou.


https://www.instagram.com/p/BjJyq_9HxqU/?tagged=samanthacohen

Zdá sa, že jej outfit sa v deň svadby dal na diaľku veľmi jednoducho pomýliť so šatami Kate Middleton.

Záhada je vyriešená a internetoví zvedavci aspoň na chvíľu mohli uhasiť svoj smäd po senzáciách. Sme zvedaví, do kedy im to vydrží a aká bude ďalšia nezodpovedaná otázka, na ktorú bude internet hľadať odpoveď.

Pozri aj: Odborník odhalil tajomstvo elegancie Kate Middleton a Meghan Markle. 12 tipov, ktoré ocenia aj obyčajné ženy

 Jana, womenshealthmag.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: