Na takéto outfity si netrúfnu ani mladé dievčatá. Táto žena má 93 rokov, nosí minisukne a dokazuje, že vek je len číslo

Kristína Hagarová Ja žena

Foto: Instagram (baddiewinkle)

Niektorí ľudia si starnutie jednoducho nepripúšťajú a žijú si veselým a spokojným životom bez toho, že by ich niečo trápilo. Kým väčšina sa neustále sťažuje, tí ostatní vedia, že život je príliš krátky.

To je aj prípad babičky, ktorá “kradne vašich mužov už od roku 1928”. Podľa Boredpanda má vlastnú kolekciu kozmetických produktov, 3,5 milióny sledovateľov na Instagrame a jej fanúšikovia sú aj Miley Cyrus a Rihanna. Helen Ruth van Winkle, ktorá len prednedávnom oslávila 93 rokov, je ikonou na Instagrame, ktorá sa stala senzáciou už v roku 2014.

Viedla bežný život

Predtým, než sa stala slávnou, viedla normálny život v štáte Kentucky. Mala farmu, starala sa o svoje vnúčatá, udržiavala záhradu a každú nedeľu chodila do kostola. Jedného dňa ju jej vnučka odfotila v šortkách a krátkom tričku. S pomocou vnučky si zariadila účet na Instagrame, kde zverejnila fotografiu.

Bláznivé outfity

Jej profil s názvom Baddie Winkle sa rýchlo stal virálnym a sledovatelia postupne narastali. Teraz na Instagrame zverejňuje bláznivé a výstredné outfity a hoci jej výzor nemusí byť pre každého človeka príťažlivý, jedno je jasné, odvaha sa jej odoprieť jednoznačne nedá. “Som zlá m*cha a vždy som bola rebel,” povedala Helen, ktorá tiež tvrdí, že má nulový pud sebazáchovy. A jej fotografie hovoria za všetko.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: