Na tieto módne prešľapy v roku 2020 zabudnite. 7 vecí, ktoré už nie sú trendy, aj keď ich ženy milujú

Kristína Hagarová Móda

Foto: koláž Instagram (theannaedit)

Každú sezónu prichádzajú do obehu trendy, ktoré z celej duše množstvo ľudí neznáša a väčšina je rada, že nakoniec upadnú do zabudnutia. Na ktoré neobľúbené trendy môžete v roku 2020 určite zabudnúť?

Každá doba so sebou prináša aj originálnu a neopakovateľnú módu. Tá sa možno časom vracia naspäť, avšak vždy obsahuje určité obmeny, s ktorými sa stotožníme a občas sa nám aj poriadne zapáčia. Niekedy je to však len hrôza, na ktorú mnohí z nás pozerajú s odporom. Móda je však špecifická tým, že každý si môže obliekať, čo len chce a nezáleží na tom, že to už nie je ten najväčší módny trend.

Ľadvinky

Ich hviezda zažiarila a znovu zhasla, no potom sa tu objavili znova a mnohí ľudia ich návrat pokladali za maximálne praktický. Avšak, tento raz ich opäť nahrádzajú klasické kabelky a je jasné, že elegantné ženy si konečne vydýchli.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kaja (@caayen),

Kožušiny

Mali ste pocit, že kožušiny sú stále moderné? Tak tomu je už nadobro koniec. A to nehovoríme len o klasických, ale aj tých umelých, ktorým už načisto odzvonilo. V jednoduchosti je proste krása.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ♛ Luna Sonntag ♛ (@sonntagluna),

Objemné sponky

Mnohým ženám sa tieto veľké doplnky do vlasov páčili, druhí ním nikdy neprišli na chuť. Isté však je, že tento rok ich nahradia obyčajné stuhy do vlasov, ktoré pôsobia jemne a žensky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fashion•Hairstyles•Travel 🌻 (@larinabeauty),

Sieťové nákupné tašky

Zaregistrovali ste, že bolo moderné chodiť na nákupy so staromódnou sieťovkou? Tento trend trval veľmi krátko a ľudia si uvedomili, že je oveľa praktickejšie mať so sebou klasickú tašku, ako niečo, čo má na sebe diery.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FAIRUZ_OS (@fairuz_os),

Papučové čižmy

Nenávidená vec mnohých mužov a žien. Neforemné čižmy, inak nazývané aj ugg boli postrachom mnohých ľudí, iní však na ne nedali dopustiť a tvrdili, že je to tá najpohodlnejšia obuv. V tomto období je však lepšie dávať prednosť klasike.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Footaction (@footaction),

Obrovské tenisky

Obrovské a pre mnohých ľudí škaredé tenisky, ktoré vyzerali smiešne takmer na každom, no tvorili zaujímavý doplnok ku elegantným a športovým outfitom sa dostávajú do úzadia. Mnohí ľudia boli schopní za ne vyhodiť nemalé peniaze a teraz si budú musieť položiť otázku či to stálo skutočne za to.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa NERDY® (@nerdyofficial),

Obtiahnuté džínsy

Alebo aj skinny džínsy boli pre ženy s krásnou postavou tou najlepšou voľbou. Pridali na sebavedomí a zároveň v nich pekne vynikla každá postava. Na druhej strane však boli celkom obmedzujúce a preto je super, že sa do popredia dostávajú širšie džínsy, ktoré majú prívlastok “mama” alebo “boyfriend”.

Napriek tomu, že niektoré trendy už nie sú vyslovene in a občas sa s nimi ženy nevedia stotožniť, je len na vás, čo budete nosiť a čoho sa naopak vzdáte. Základom je, aby ste nikoho neodsudzovali za to, čo nosí a starali sa len o svoj štýl.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: