Na začiatku vyzerala len ako obyčajná žena. Keď sa však dostala do rúk odborníčke, na konci z nej bola orientálna kráľovná!


Musím uznať, že každá kultúra má svoje čaro. Pri návšteve rôznych krajín si na dovolenkách všímam osobitosti, ktoré si so sebou každá krajina nesie. Neskôr doma z času na čas experimentujem s elegantným anglickým štýlom, inokedy chcem na večeri vyzerať ako zvodná Francúzska a dnes by som sa s vami rada podelila o krásne tipy na make-up inšpirované Orientom. Zvýraznené oči a krásne farby, niečo také si viem predstaviť na rodinných oslavách alebo večierkoch.

Aj keď je najnovším (nielen) festivalovým trendom indiánsky look, spoločenská udalosť si predsa len vyžaduje niečo z iného súdka. Nasledujúce videá vás presvedčia o kráse líčenia, ktoré je inšpirované východnou kultúrou. Keďže dokáže dokonale vyzdvihnúť ženskú krásu, je obľúbené po celom svete. Inšpirujte sa aj vy a svojím vzhľadom prekonáte i krásky z tureckých telenoviel. Šikovná ruská vizážistka vám ukáže ako na to.

Orientálny make-up využíva jasné a sýte farby, ktoré tvár rozžiaria. Dôraz kladie najmä na oči, ktoré sú korunou celkového vzhľadu. Zabúdať by ste nemali ani na správny tvar obočia, ktoré by nemalo byť vytrhané natenko. Hĺbku a lesk tvári dodáte správnym kontúrovaním, dôraz je kladený najmä na lícne kosti, ale i tvar nosa. Bodkou sú krásne husté riasy a správne zvolená farba rúžu.

В нашей студии кроме Меня красит моя сестра @saparova_olya_makeup Я всегда восторгаюсь Ее работой, впрочем как и наша клиенты ! С 1 марта начнётся базовый курс обучения у @saparova_olya_makeup Спешите записаться, по номеру 89882034419! Всем приятного просмотра 👀🙈 линзы: @solotica_russia_official реснички: @lashdepartment Шарфик: @sadoqmuslimahfashionwear #makeupjunkie#makeuplover#makeup#janeiredale#makeupstore#janeiredalerussia#romanovamakeup#inglotrussia#makegerl#bobbibrown#visaghall#hudabeauty#tomfordbeuty#giorgioarmani#urbandecay#esteelauder

A post shared by Зайнаб Сапарова& (@makeup_saparova) on

Spôsob maľovania prináša v týchto prípadoch elegantný a vznešený výsledok. Celkový vzhľad nie je vulgárny, a ak sa rozhodnete niektorý z týchto návodov vyskúšať, istotne zažiarite na každej spoločenskej akcii alebo večernej party.

Krvavo červený rúž je večne živou klasikou. Ak sa však rozhodnete pery vytónovať, dosiahnete ich plnší vzhľad.

Odvážnejšie dámy by možno rady siahli aj po pestrej šatke, ktorá je vhodným doplnkom najmä počas horúčav. Nebojte sa vymeniť klobúk za peknú šatku, ktorá vás rozžiari a urobí z vás skutočnú bohyňu. Ak je navyše so strapcami, vytvoríte si efekt falošných náušníc.

Jednou z charakteristických rysov východných make-upov sú predlžené vonkajšie kútiky očí vďaka linkám. Efektne tak vytvoríte mandľový vzhľad očí, ktoré vyzerajú zvodnejšie. Zvyšok líčenia je tlmenejší, v príjemných prírodných farbách, ktoré tak vyzdvihnú krásu vašej tváre a nechajú oči zažiariť.

Всем привет. Вот в этом виде-уроке у казала почти все продукты . Я решила приобрести для себя косметику с уходом от @koreya_cosmetik . Сделала лёгкий макияж этой декоративной косметикой , чтоб вы увидели именно свежесть на лице ! Очень нравится ! Уходом я тоже пользуюсь от @koreya_cosmetik . На самом деле отличная косметика ! В ролике использовала очки которые купила у @optic_vision_ . Наконец нашла , те которые давно хотела 😁 На мне свитер от @viktoriya_atelie ! приятного просмотра 😍

A post shared by Зайнаб Сапарова& (@makeup_saparova) on

Ak je u vás obľúbený zlatý lesk a odtiene v tejto farbe, tento make-up sa stane vaším favoritom. Doplňte ho doplnkami v zlatej farbe a razom nebude pochýb o kráľovnej každého večierka.

Aj ikonický look Kim Kardashian môže byť veľmi dobrou voľbou. Táto kráska, ktorú pozná nielen celá Amerika má svoje korene v Arménsku, keďže z tejto krajiny v Ázii pochádza rodina zo strany jej otca. Dôraz na oči, ktoré zvýrazňujú perfektné riasy a odlesky na koži, ktoré vytvárajú zdravý a svieži vzhľad. Doplňte to rúžom v príjemnej farbe a máte vyhrané.

Всем привет!!! Сегодня у нас макияж в стиле Ким Кардашьян !!! Контрасты на лице, сияющая кожа. Минимум теней на глазах и максимум ресничек 😍Не в коем случаем, сходства с ней не вижу! Просто хотелось исполнить нашумевший по всему миру макияж Ким ! А чей макияж из мировых звёзд вам нравится ? Реснички @lashdepartment ———–Today we have a make-up in the style of Kim Kardashian !!! Contrasts on the face, radiant skin. The minimum of shadows on the eyes and the maximum of cilia 😍Not in any case, I do not see any similarities with it! Just wanted to perform a sensational around the world makeup Kim! And whose makeup from the world stars do you like? Lashes @lashdepartment

A post shared by Зайнаб Сапарова& (@makeup_saparova) on

V našich končinách je mnoho žien so svetlými vlasmi, pehy nie sú ničím výnimočným. Preto je veľmi zaujímavý efekt takéhoto líčenia na žene, ktorá má slovanský vzhľad.

Nebojte sa a skúste si podobný make-up vytvoriť aj samy. S týmito návodmi vám to pôjde od ruky a výsledok je skutočne famózny.

Готовили @chanel___iman на премьеру фильма королёк 😄❤️❤️❤️

A post shared by Зайнаб Сапарова& (@makeup_saparova) on

Zaujíma vás, ako uviazať turban? Šikovná žena vám ukáže aj tento postup.

Lákajú vás skôr tmavšie farby a takmer čokoládové pery? Možno vás inšpiruje práve toto video.

Dúfame, že vďaka týmto návodom si vytvoríte make-up podľa svojich predstáv.

Pozri aj:  Bujón si už v obchode nikdy nekúpim a pomaranče budem vyberať podľa tohto triku. Tu je dôvod prečo…

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), takprosto.cc


Komentáre

komentárov