Nádherná herečka (46) sa druhýkrát vydala. Honosná svadba a množstvo celebritných priateľov

Lucia Horáková Ešte viac

Jedna z najsympatickejších herečiek Hollywoodu sa cez víkend druhýkrát vydala za svojho dlhoročného partnera, s ktorým tvorí pár od roku 2014 a zásnuby oznámili tento rok v apríli na párty v Los Angeles v spoločnosti množstva celebritných priateľov.

46-ročná americká herečka Gwyneth Paltrow (46) sa cez víkend postavila pred oltár a svoje „áno“ povedala scenáristovi a producentovi Bradovi Falchukovi (47). Fotkou svojich svadobných obrúčok sa herečka už stihla pochváliť fanúšikom aj na svojom Instagrame.

Veľkolepá svadba sa konala na Long Isladne, neďaleko New Yorku, pričom medzi pozvanými boli také celebritné mená ako Robert Downey Jr s manželkou Susan Downey, Jerry Seinfeld s manželkou Jessicou Seinfeld, Steven Spielberg s manželkou Kate Capshaw či Benji Madden s manželkou Cameron Diaz.

Svadba sa mala konať v záhrade, kde bolo rozložených niekoľko veľkých bielych stanov, v ktorých sa následne konala svadobná párty.

Herecká kariéra Gwyneth je za posledné roky poriadne bohatá a môže sa dokonca pochváliť aj Oscarom z roku 1998 za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe vo filme Zamilovaný Shakespeare. Za úlohu v tomto filme získala v rovnakom roku aj Zlatý glóbus.

Lucy, dailymail.co.uk
0
Komentovať (0)