Nádherná slovenská herečka porodila. Dieťatko dostalo takéto pekné meno

Lucia Horáková Ešte viac

Z krásnej slovenskej herečky je po mesiacoch čakania na vytúžené bábätko konečne mama. 30-ročná Gabriela Marcinková priviedla na svet svoje prvé dieťatko a začala sa tak pre ňu nová etapa života.

Pôvabná herečka, ktorú pred rokmi zaradil prestížny rebríček medzi najkrajšie ženy sveta sa teší spolu s manželom Martinom Mihalčínom z dcérky, ktorej dali meno Ema. Pôrod prebehol v bratislavskom súkromnom sanatóriu a ako sa herečka vyjadrila pre portál cas.sk, všetko je v poriadku a o ňu i dcérku bolo dobre postarané.

View this post on Instagram

#milenky #dnesvecer #tvmarkizaofficial

A post shared by Gabriela Marcinková (@gabrielamihalcinova) on

Gabika sa za hudobníka, spoluzakladateľa skupiny Helenine oči vydala v roku 2015. Nedarí sa jej iba v súkromí, ale aj v pracovnej oblasti, nakoľko sme ju ešte pred pár mesiacmi mohli sledovať v úspešnom televíznom seriáli Milenky, ktorý si u divákov vyslúžil množstvo pozitívnych ohlasov, predovšetkým aj za jej skvele zvládnutú postavu právničky Zuzany.

Herečka vyštudovala Vysokú školu múzických umení v Bratislave, účinkovala v divadelných hrách ako Othello či Veľa kriku pre nič. Zahrala si v seriáli Horúca krv, Milenky, Kuchyňa či vo filme z roku 2018 Dôverný nepriateľ.

Pozri aj: Herečka Helena Krajčiová je na materskej s dvomi deťmi. Takúto výraznú zmenu podstúpila po pôrode

Lucy, cas.sk

0
Komentovať (0)