Nahé ženské telá, ako ste ich ešte nevideli. 15+ šteklivých fotografií, ktoré sú nádhernou oslavou ženského tela


O tom, že ženská krása má naozaj magickú moc nie je pochýb. Už celé tisícročia sa však polemizuje o tom, ako „by malo“ vyzerať krásne ženské telo. Vidieť ženu, ktorá má zdravé sebavedomie, usmieva sa a je spokojná s každým centimetrom je možno nezvyčajné, ale v skutočnosti krajšia žena neexistuje.

Ak máte komplexy, vidieť ženy, ktoré sa vo vlastnej koži cítia prirodzene vám môže pomôcť vyriešiť ich. Jill Kerswill je fotografka, ktorá sa rozhodla zachytiť krásu nahého ženského tela, ktoré je pokryté pestrými trblietavými farbami.

V dnešnej spoločnosti je to tak, že už malé dievčatá sú vychovávané v duchu, že nie sú dosť dobré, dosť múdre, dosť pekné, dosť štíhle a musia to všetko napraviť. Módny priemysel nám každý deň pripomína, že my sme tie, ktoré nie sú dosť dobré na to, aby sa dostali na titulku časopisu. Táto fotoséria je oslavou ženského tela a všetkého a pozitívneho myslenia. Pripomína, že sa máme krívd z minulosti zbaviť a oslobodiť sa od nich raz a navždy.

Každá žena je jedinečná a krásna. Ak sa hanbíte za väčšie boky, zadok alebo bruško, nasledujúce fotografie vám možno pripomenú, že o svojom tele by ste mali uvažovať hlavne pozitívne. Ak sa celý život hanbíte, vedzte, že vaše okolie o tom veľmi dobre vie. Toto sú fotografie, ktoré povzbudia každú jednu ženu a sú odkazom slobody, prirodzenej nahoty, krásy a ženskosti.

“So in early April I did something I never thought I would do. I stepped far out of my comfort zone and did a photo shoot, totally naked, covered in glitter!!!! I felt like the most beautiful glittered 🦄 in the 🌍 Looking at these images and posting them to social media is not ever something I would usually do however I feel like its such a great way to spread body positivity and perhaps give someone the confidence to love their skin and own the beauty they were blessed with! I feel so beautiful, curvy, strong, independent and body confident, feelings I never thought I would feel…. @positivelyglittered has given me the best gift anyone could give, the opportunity to love myself through just being me! I strongly recommend giving this a go if you haven’t already, and I can’t wait for the next one!!!! See you guys there 😉🙏🏼✌🏼💪🏼💜 Thank you so much to this beautiful photographer for these stunning images! I can’t thank you enough for your professionalism @jillkerswillphoto” Words by & image of: @karmen_tyler #curvybabe #glitterunicorn #bodypositivity #smashingthesegoals #selflove #intensestare #donthateappreciate #confidenceissexy #positivelyglittered

A post shared by Positively Glittered (@positivelyglittered) on


Pozri aj: S osudom sa popasovala inak. Žena zdokumentovala všetky štádia svojej rakoviny prsníka a dodala tak odvahu ostatným po celom svete

Lucia M.


Komentáre

komentárov