Najlepšou voľbou na horúce leto je biela „boho“ blúzka. Tento štýl by si mala vyskúšať každá moderná žena!

Monizz Móda

Nebolo by to prvé leto, ktoré by letel „boho“ štýl. Ide o zmes elegancie, romantiky, nezávislosti a starej aristokracie. Spravidla ide o kúsky v nežnej bielej farbe a neodolá im žiadne mužské okolo. Čo naň hovoríte?

takprosto.cc

Šarmantná divoška

Na prvý pohľad veľmi špecifický štýl je mimoriadne univerzálny. Hodí sa ku všetkému. Na romantickú vychádzku, k roztrhaným rifliam či na letné jašenie v prírode. „Boho“ je neuveriteľne nadčasový a obľúbi si ho každá žena.

takprosto.cc

Rozmarná čipka je v kombinácii s jemnou bielou tá najlepšia kombinácia na prebudenie mužských zmyslov a ženského sebavedomia.

takprosto.cc

Košieľky v „boho“ štýle sa vyznačujú aj priesvitnými miestami. Väčšina z nich neodhaľuje veľa, no tento kúsok je určený len pre jeden pár očí.

takprosto.cc

Pôsobivé a elegantné tuniky očaria nejednu dámu. Sú neuveriteľne pohodlné a dokážete v nich precestovať doslova celý svet. Nebudete sa cítiť stiesnená, no pritom budete stále krásna.

takprosto.cc

Mladé dievčatá ocenia univerzálnosť košieľok, ktoré sa perfektne hodia aj k obľúbeným krátkym nohaviciam.

takprosto.cc

Tieto kúsky nádherne vyniknú práve na dámach v najlepších rokoch. Podčiarknu ženskosť a neodhalia nič, čo by už odhalené nemalo byť.

takprosto.cc

Bohémske overaly, šaty, či voľné zavinovačky sú obrovskou devízou tohto štýlu. Zamilujete si ich po prvom oblečení. Ponúkajú pohodlie a krásu v jednom.

takprosto.cc

Krásne ženské nohavice pôsobiace na prvý dojem ako sukňa vás zahalia a zároveň odhalia.

takprosto.cc

Bohémsky štýl sa hodí ku každému typu. Neexistuje na svete žena, ktorá by v ňom nevyzerala dobre. Lepší dojem divožienky nevzbudíte v žiadnom inom oblečení. A divožienky muži jednoducho milujú.

Pozri aj: Hitom leta 2017 sú farby, kvety a sukne! 20 najkrajších kvetovaných inšpirácií, s ktorým rozkvitnete v tú najkrajšiu dámu v okolí!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: