Najpresnejší horoskop na rok 2018 pre všetky znamenia zverokruhu! Aké dobrodružstvá a osudové zmeny vás čakajú?


Netrpezlivo čakáte, čo prinesie tento rok? Pozrite sa na najpresnejší horoskop, ktorý hovorí o dobrodružstvách v láske, v živote, ale aj o osudových zmenách.

Baran

pexels.com

Nedostanete šancu zmeniť niečo vo svojom živote ešte raz. Pamätajte, že takáto šanca prichádza len zriedka, a preto by ste ju mali využiť najmä na premýšľanie o sebe. Správnosť vašich rozhodnutí nie je vždy stopercentná a vy to dobre viete. Tento rok bude pre vás kritický, pretože sa v ňom mnohokrát popálite, a to najmä na vlastných chybách. Je načase, aby vám hviezdy ukázali vašu nedokonalosť a dali vám pár faciek.

Býk

pexels.com

Ak ste si predtým nenašli čas alebo príležitosť na realizáciu vlastných snov a ambícií, teraz je čas napraviť to. Hviezdy vám v tomto roku ponúkajú nespočetne veľa momentov, kedy môžete začať, a aj preto sa nebojte výziev a nemajte strach z neznámeho. Rok 2018 je pre býkov priaznivý, preto sa nikam neponáhľajte. Konajte tak, ako vám je to vlastné – najmä hľadajte správnu hranicu medzi rozvahou a citom.

Blíženci

pexels.com

Vaše ambície a schopnosť porozumieť druhým aj bez slov ľudia obdivujú, no tento rok môže byť pre vás zlomový v tom, že si budete veriť až príliš, a to vás môže zraziť na kolená. Nezabúdajte, že nič nie je také malé, aby ste to zvládli a uvedomte si vlastnú malosť. Posunie vás to ďalej než prehnané sebavedomie. Ak budete na sebe pracovať, dosiahnete oboje – aj obľubu u ľudí, aj správnu hranicu, kedy sa nepreceňovať. Pretože nie je nič horšie ako ľudia príliš vysoko zmýšľajúci o sebe samých.

Rak

pexels.com

Ak ste boli doteraz zvyknutí na určitý životný štandard, tak tento rok sa všetko zmení. Hviezdy si pre vás pripravili prekvapenie v podobe prevratnej zmeny, a tá bude spočívať najmä v tom, ako uprednostníte, a ako naopak odložíte niektoré dôležité rozhodnutia vo vašom živote. Na konci roka budete prekvapení, ako sa vám podarilo všetko zvládnuť a bez hanby si môžete gratulovať, ako ste všetky výzvy zvládli. Len smelo do toho!

Lev

pexels.com

Myslíte si, že všetko čo ste kedy urobili bolo správne? Tento rok bude pre vás mimoriadne prospešný. Podobne ako pri baranoch, aj vám hviezdy zrazia hrebienok z hlavy a vy budete mať pocit frustrácie, ktorý sa navonok nemusí prejaviť nijak inak, než obyčajnou podráždenosťou z toho, že život nejde podľa vašich predstáv. Mali by ste sa naučiť dávke skromnosti a pokory, a aj napriek tomu, že veľa viete a v mnohom ste naozaj dobrí, je potrebné občas sa zastaviť a ďakovať životu nielen za seba, ale aj za iné veci.

Panna

pexels.com

Začiatok roka budete mať v retrospektívnej nálade. Všetko budete riešiť, nad všetkým premýšľať, no len zriedka sa dostanete z tieňa minulosti. U vás to totiž vždy bolo aj bude o tom, čo sa už stalo a nikdy nie o tom, čo sa udeje. A práve preto majú s vami tento rok hviezdy menej pochopenia, čo sa prejaví v druhej polovici roka, kedy si uvedomíte svoju malosť a zistíte, že to čo sa stalo, sa už aj tak neodstane, a že ľudia sa z vás za chrbtom smejú. Neriešte minulosť a zamerajte sa na seba, svoje konanie a hlavne na budúcnosť. Alebo aspoň prítomnosť.

Váhy

pexels.com

Pripravte sa na zmeny – v láske, ambíciách, životnom štýle, ale aj v práci. Chcete alebo nie, život sa s vami tento rok nebude maznať, no nečakajte nič dramatické. Všetko pôjde pomerne hladko, až kým si na konci roka neuvedomíte, koľko ste toho prežili a aké to bolo fajn. Nie preto, že by to všetko bolo úplne príjemné, ale skôr preto, že to všetko malo zmysel. Bude to dobrý rok plný zmien!

Škorpión

pexels.com

Za posledných desať rokov budú prežívať škorpióny svoj najplodnejší a najpozitívnejší rok! Nekonečné množstvo príležitostí, priateľstiev a veľkých činov vám konečne dodá potrebnú dávku sebalásky, ktorú ste za posledné roky prejavovali tak zriedka. Mali by ste sa viac zamerať na svoje dobro a menej sa pozerať na dobro druhých. Tí budú mať aj tak stále pocit, že ste sebeckí a hľadíte len na to, čo vyhovuje vám. Jednoducho sa zmierte s tým, že vám nikdy neporozumie veľa ľudí a vzťahy udržiavajte len s tými, ktorí za to stoja.

Strelec

pexels.com

Ste pripravení na dobrodružstvo? Nebude v ňom núdza o krízy, kritické situácie, ale aj mnoho príležitostí správne sa rozhodnúť. V živote vás môže postretnúť prakticky čokoľvek, od narodenia potomka, až po vaše osobné víťazstvá v oblasti kariéry. Nech je ako chce, ani tento rok nebudete mať chvíľku pokoja, preto by ste sa mali dobre naštartovať a pritom nezabúdať, že okolo vás je aj veľa ľudí, ktorí túžia po vašej pozornosti. Bude sa vám dýchať ľahšie, keď zo seba dáte viac, než doteraz.

Kozorožec

pexels.com

Ak ste boli doteraz presvedčení, že všetko, čo ste dosiahli, bolo len vaším pričinením, tento rok vás vyvedie z omylu. Hviezdy si pre všetkých rohatých pripravili poučný čas a vy nie ste výnimkou. Budete veľa pracovať, nezastavíte sa a budete mať mnoho povinností. Napriek tomu nebudete pociťovať pocit naplnenia a tobôž nie progresu. Je to čas, kedy by ste si mali uvedomiť vlastnú malosť a cvičiť sa v pokore. Celý svet sa nebude krútiť len okolo vás, a keď ku koncu roka precitnete, vedzte, že budete za toto poznanie vďační.

Vodnár

pexels.com

Vládol doteraz chaos? Tento rok to nebude o nič lepšie. Zmätok, zmätok a ešte raz zmätok, no vašou výhodou je, že vás už neprekvapí a nevystraší. Práve to je dôvod na radosť a je to aj možnosť chopiť sa možností, aké prídu. Hviezdy pre vás nemajú žiadne veľké dobrodružstvá, no majú pre vás vítané zmeny, ktoré budú spočívať najmä vo vašom sebapoznávaní.

Ryby

pexels.com

Rok 2018 bude pre vás rokom vygenerovania nových progresívnych myšlienok a emócií. Budete nútení skonsolidovať svoje ja a začať so svetom komunikovať na úrovni dospelého človeka a nie večného rojka. Uvedomte si, že vo svete to nefunguje tak, že ľudia robia veci za druhých, ale len sami za seba. Čím skôr sa to naučíte aj vy a prestanete čakať, že vás niekam preložia, keď sa vám zle sedí, tým lepšie pre vás. Malá poučná facka vám nezaškodí.

Pozri aj: O tomto by mali okamžite vedieť všetky ženy! Tieto 4 veci sú pre vašu vagínu veľmi škodlivé

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc


Komentáre

komentárov