Najskôr vám ukradnú srdce, potom ho zlomia na milión kúskov. 5 znamení zverokruhu, s ktorými vás dlhodobý vzťah nečaká

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pexels

Ľudia nie sú rovnakí a napriek tomu, že by sme možno veľmi chceli, univerzálny vzorec proste neexistuje. Keď sa chcete naplno rozhodnúť, kam chcete vo svojom živote smerovať, uvidíte, že sa budete musieť vždy rozhodnúť sami podľa vlastného svedomia. A to platí aj v láske.

Niektoré znamenia sa vedia zamilovať oveľa intenzívnejšie ako ostatné. Chcú so svojím partnerom zostať po celý svoj život. Iné zase nie sú stvorené na dlhodobé vzťahy a napriek tomu, že to neplatí pre všetkých, niekto má k tomu jednoducho väčšie sklony. Možno mu postačí len vyrásť do toho, aby sa konečne cítil na vážny vzťah. Pri ktorých znameniach by ste si mali dať väčší pozor?

Blíženci

Blíženci sú maximálne prelietaví, teda aspoň tak o nich píšu takmer všetky horoskopy. Sú veľmi veselí a radi sa bavia, no keď príde na lásku, majú to veľmi ťažké. Rýchlo sa začnú nudiť, zľaknú sa a vtedy odchádzajú k niekomu inému. Majú však dar, kedy si človeka priam dokonale omotajú okolo prsta, práve preto, že sú zábavní a z ničoho si nerobia veľkú hlavu. Na vzťah s týmto človekom však pozor.

Foto: unsplash

Lev

Lev je veľmi majetnícke znamenie, no pokiaľ ide o lásku, vedia sa aj veľmi zľaknúť a cúvnuť. Vždy, keď majú pocit, že sa v ich živote deje niečo prelomové, že možno našli toho pravého, majú sklony k tomu si ho poštvať proti sebe a nezáleží na tom, ako veľmi toho človeka milujú a ako on miluje ich. Odoženie ho od seba a radšej hľadá šťastie niekde inde.

Foto: pexels

Panna

Panna je veľmi špecifické znamenie, čo sa týka lásky a rôznych citových vecí. Pokiaľ chcete udržiavať vzťah s pannou, mali by ste si dať pozor na každú maličkosť, ktorú vo vzťahu urobíte. Je pre nich totižto veľmi jednoduché niekoho odkopnúť a robia to častejšie, než by si to chceli priznať. Ich srdce nie je kamenné, no vystačia si aj sami a práve v tom tkvie ich problém v srdcových záležitostiach.

Foto: unsplash

Býk

Býk je veľmi milé a nekonfliktné znamenie, pričom však veľmi často dochádza k rôznym kolíziám, čo sa týka vzťahu. Boja sa, že budú zranení a práve preto sa väčšinou na svoju polovičku vykašľajú ešte predtým, než to stihne spraviť ona a potom odídu za niekým, o kom veria, že bude ten pravý. Scenár sa však často len zbytočne zopakuje.

Foto: pikrepo

Škorpión

Škorpión nie je najpríjemnejším znamením, no pokiaľ ide o lásku, je to tiež veľký skeptik. V prvom rade sa však dokáže ohromne rýchlo zaľúbiť. Keď na to príde, väčšinou si vedia danú osobu omotať okolo prsta, nakoniec však cúvnu a tvária sa, že vlastne o nič nešlo. Práve preto ich ľudia väčšinou vnímajú ako prelietavých, je za tým však väčšinou len strach.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: