Najväčší zábavný park v Rakúsku má už 50 rokov!

Lucia Mužlová Ešte viac

Z pôvodne malého Rozprávkového lesa sa za 50 rokov stal najväčší rakúsky zábavný park. V obci St. Margarethen v Burgenlande, blízko Neziderského jazera, nájdete zábavu a dobrodružstvo pre celú rodinu.

© Familypark

Základy dnešného Familyparku boli položené už pred 50 rokmi. Z pôvodne neveľkého Rozprávkového lesa vznikol zábavný park s horskými dráhami, kolotočmi, preliezkami a hracími zónami. Dnes patrí k najnavštevovanejším výletným cieľom pre celú rodinu.

© Familypark/Hollunder

Na ploche viac ako 14 hektárov sa nachádza 28 jazdných atrakcií a zážitkové zóny, ktoré sú zdrojom zábavy pre malých i veľkých. V zoo čakajú na pohladkanie od návštevníkov kozy, ovce a ďalšie zvieratá. Rozprávkový les ako historické jadro parku zažiari v roku 2018 v novom lesku. Pre svojich hostí má Familypark pripravené aj kulinárske dobroty. V 17 rôznych reštauráciách si každý zaručene nájde niečo podľa svojho gusta. Familypark je však viac ako zážitkový park s jednotlivými atrakciami. Ponoríte sa tu do fantastického sveta plného zábavy a dobrodružstiev, ktoré sú prepracované do najmenšieho detailu s veľkou dávkou fantázie a kreativity. Familypark je ideálnym výletným cieľom v blízkosti Neziderského jazera, kde sa dospelí i deti cítia rovnako dobre.

www.familypark.at/sk

Novinky vo Familyparku

© Familypark/Sven

V jubilejnej sezóne na vás čaká veľa prekvapení!

Pri príležitosti 50. výročia svojho vzniku prešiel Rozprávkový les ako historické jadro Familyparku rozsiahlou rekonštrukciou. Mnohé rozprávkové postavičky dostali nový domček a lesom sa vinie idylický potôčik. Na prechádzke Rozprávkovým lesom na vás však čakajú ešte ďalšie prekvapenia, ktoré vám zatiaľ neprezradíme. Na svoje si prídu aj fanúšikovia zábavnej jazdy: v parku totiž pribudli dve nové jazdné atrakcie!

© Familypark

Medzi Rozprávkovým lesom a Zážitkovým hradom čaká na malých i veľkých návštevníkov nostalgický kolotoč. Posaďte sa na jednu zo zvieracích a rozprávkových postavičiek a vychutnajte si okružnú jazdu.

© Familypark

Pre tých odvážnejších máme v tematickom celku Gazdovský dvor pripravený voľný pád! O skúšku vašich nervov sa postará atrakcia „Almjodler“, kde sa voľným pádom spustíte dole z výšky 8 metrov a možno si pritom aj zajódlujete!

Narodeniny vo Familyparku

©Familypark/Hollunder

Osláv narodeniny v najväčšom zábavnom parku Rakúska!

Vo Familyparku v obci St. Margarethen v Burgenlande pripravia malým oslávencom skvelú narodeninovú párty. Spolu s vašimi hosťami môžete preskúmať najväčší zábavný park Rakúska, a tak ako iní návštevníci, používať podľa vôle a chuti všetky atrakcie. Na krásne ozdobenom narodeninovom stole na vás už čaká chutné pohostenie s detským menu, ktoré ste si vopred vybrali. Samozrejme nechýba ani narodeninová torta, ktorú si môžete tiež objednať alebo priniesť so sebou. Súčasťou oslavy je aj cukrová vata a narodeninový darček, resp. darček pre hostí. Na tieto narodeniny určite tak rýchlo nezabudnete!

© Familypark/Matula

familypark, PR

0
Komentovať (0)