Najznámejší tenista Rafael Nadal sa oženil. Za ženu si zobral dlhoročnú priateľku, túto nádhernú krásku

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR archív

Jeden z najznámejších tenistov na svete, Rafael Nadal, sa oženil. Zobral si svoju dlhoročnú lásku, s ktorou bol štrnásť rokov. Teraz zverejnili fotografie a sú naozaj úžasné.

Ako píše portál Mirror, Rafael Nadal si zobral za ženu svoju detskú lásku, Mariu Franciscu Perello. 33-ročná tenisová hviezda, známa aj ako Rafa, si zobral svoju 31-ročnú priateľku na pevnosti La Fortaleza na Malorke, v prítomnosti priateľov, rodiny a známych. Rafael svoju priateľku požiadal o roku po 13 rokoch chodenia, v máji 2013.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Backhand Winner (@backhandwinner),

Bral si svoju detskú lásku

Hoci svadobčania mali presné inštrukcie toho, čo majú robiť, obrad a oslava bola naozaj veľkolepá a zúčastnilo sa ich 500. Obaja mladomanželia detaily o ich svadbe tajili. Teraz boli zverejnené aj fotografie šťastného páru. Podľa portálu jedálny lístok zostavovala šéfkuchárka Macarena de Castro, držiteľka Michelinovej hviezdy.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rafael Nadal Fan Club (@_rafanadalfc),

Známi ľudia na svadbe

Na svadbe sa zúčastnilo aj množstvo známych ľudí, medzi inými aj bývalý španielsky kráľ Juan Carlos I, strýko Miguel Angel Nadal, ale aj David Ferrera, Felician Lopez či Juan Monaco. Podľa niektorých informácií dostali svadobní hostia presné inštrukcie a dokonca mali odovzdať aj svoje mobily, aby sa vonku nedostala žiadna fotografia ženícha a nevesty.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🇪🇸 ℝ𝕒𝕗𝕒𝕖𝕝 ℕ𝕒𝕕𝕒𝕝 🇪🇸 (@rafanadalcorner),

Zaujala jednoduchosťou

Teraz to však už neplatí a Rafael spolu so svojou manželkou Mariou, ktorú mnohí ľudia volajú Xisca sa tešia z manželského života. Mnohých ľudí prekvapili hlavne svadobné šaty, ktoré nevesta zvolila. Boli veľmi jednoduché a dopĺňala ich dlhá vlečka, no práve vďaka tomu vynikla jej krása. Celkovo bola aj jej vizáž veľmi jemná a nesnažila sa za každú cenu niečím upútať. Práve to na nej bolo výnimočne pekné.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @mariafranciscafc,

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: