Namiesto šľahania naliala šľahačku do zaváraninového poháru. Výsledok je úžasný


Na prípravu chutného dezertu nám veľakrát treba chutnú, no hlavné hustú šľahačku, ktorá sa nie len tak ľahko vyšľahá a nie vždy má dobrú a hustú konzistenciu. Dnes si ukážeme, ako si pomôcť pri jej šľahaní a ako to zvládnuť jednoduchšie a hlavne rýchlejšie. Od teraz za veľmi krátku dobu vyšľaháte naozaj dokonalú šľahačku.

Celý trik spočíva v tom, že namiesto šľahania nalejete šľahačku do zaváraninového pohára a pridáte lyžičku cukru. Následne hrkajte pohárom pár minút, pokiaľ šľahačka nezhustne.

zdroj: Chutnô a Chytrô

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));