Tento nápoj pijem vždy pred spaním a vďaka tomu môžem na večeru aj cestoviny. Všetko spálim počas spánku

Lucia Mužlová Ešte viac

Keď sa nám nedarí schudnúť cvičením a upravením stravy, uchyľujeme sa k rôznym metódam. Medzi najznámejšie patria tukožrútske polievky, prípadne nápoje na chudnutie, za ktoré sme v obchodoch ochotné platiť zlatom. Namiesto toho, aby ste za ne platili, môžete si ich pripraviť aj doma. Stačí vedieť, ako na to.

pixabay

Od mnohých žien som počúvala pozitívne reakcie práve na domáci nápoj na chudnutie. Treba s ním opatrne, na to ma upozornila každá. Všetkého veľa škodí a dvojnásobne to platí pri domácich receptoch na chudnutie.

Tento nápoj sa nepije nalačno, no konzumuje sa večer. Počas spánku sa naše telo regeneruje a tento nápoj poskytne telu impulz na naštartovanie metabolizmu.

Budeme potrebovať:

250 ml prevarenej vody

polovicu citróna

stonky petržlenu

štipku škorice

1 PL jablčného octu

1 PL medu

Postup:

pixabay

Keď má voda izbovú teplotu, zmiešame ju s citrónom nakrájaným na kolieska a nasekanou vňaťou. Pohár necháme od rána až do večera stáť na kuchynskej linke. Večer pridáme med, škoricu a ocot a vypijeme pred spaním. Piť by sme ho mali dve hodiny po večeri a doba užívania by nemala byť dlhšia ako týždeň. Následne doprajte telu odpočinok a kúru opakujte opäť na ďalší mesiac.

Pozri aj: Za dva dni sa mi podarilo schudnúť 3 kilogramy, a to len vďaka tomuto pravidlu. Jedálniček, vďaka ktorému získate ploché bruško už za pár dní

Lucia M.

0
Komentovať (0)