Nápoj tukožrút: Toto je jediná vec, ktorá mi pomohla schudnúť bez drastickej diéty. Postačia vám 2 suroviny a výsledky uvidíte do niekoľkých dní


Jar sa už udomácňuje a postupné otepľovanie môžeme každým dňom cítiť čoraz viac. To ale znamená, že teplé kabáty, pod ktorými sme doposiaľ ukrývali nadbytočné kilá pomaličky odkladáme. Čo nevidieť, zo šatníka začneme vyberať šaty či sukne. Žiadna z nás však pri ich obliekaní nechce zistiť, že sú narozdiel od minulého roka akési tesnejšie. Je na čase dostať sa znova do formy a cítiť sa lepšie aj vďaka zhodeným kilogramom. My vám prezradíme ako na to, len za pomoci dvoch obyčajných surovín.

pohanka 1
sovkusom.ru

Doprajte svojmu organizmu účinnú jarnú očistu, ktorá so sebou prináša odmenu v podobe miznúcich kilogramov. Nemusíte sa báť žiadnej drastickej diéty ani náročných postupov, ktoré treba dodržiavať. Zázračným „tukožrútom“ je v tomto prípade pohánkový nápoj na chudnutie, ktorý si treba dopriať každé ráno a viditeľné účinky sa dostavia už v priebehu dvoch týždňov.

Sila pohánky

Pohánka nepomáha len v boji proti prebytočným kilogram, je účinná aj pri starostlivosti o naše zdravie i krásu vďaka svojim liečivým účinkom. Túto obilninu v obchodoch nájdete aj v podobe múky, krupice alebo vločiek.

Zaraďte pohánku do svojho jedálnička aj vďaka týmto jej vlastnostiam:

• vďaka látke rutín, ktorá sa v nej nachádza, je pohánka účinná pri čistení ciev

• znižuje hladinu cukru v krvi

• pomáha v boji proti kŕčovým žilám

• urýchľuje a normalizuje metabolizmus

• zlepšuje činnosť tráviaceho traktu

• napomáha v boji proti ochoreniam pankreasu

• zbavuje telo rádionuklidov a toxínov

• upravuje hladinu cholesterolu

• posilňuje imunitný systém

• posilňuje nervový systém

• zlepšuje svalovú vytrvalosť

pohanka2
sovkusom.ru

Recept na chudnutie

Ak sa chcete zbaviť prebytočných kilogramov, je potrebné dodržiavať „pohánkový rituál“ po dobu jedného až dvoch týždňov. Podľa receptu si každý večer pripravíte nápoj, ktorý budete nasledujúce ráno konzumovať. Odporúča sa piť nápoj nalačno, vždy približne 30 minút pred raňajkami. Príprava vám zaberie chvíľočku a vyžaduje si len dve suroviny.

Budeme potrebovať:

1 polievková lyžica pohánky

1 menší téglik jogurtu (je lepšie použiť menej hustý)

Postup:

Pripravenú pohánku premeľte v mlynčeku na kávu, pokiaľ nenadobudne podobu múky. Pohánku si nameľte na viac dní dopredu. Takto pripravenú pohánkovú múku následne vysypte do prichystaného jogurtu. Poriadne premiešajte a uložte do chladničky. Teraz sa môžete pokojne pobrať spať, pretože už v nasledujúci deň budete o krok bližšie svojej vysnívanej postave.

pohanka 3
sovkusom.ru

Ráno si doprajte tento pohánkový nápoj na lačný žalúdok a raňajkujte až o pol hodinu. Po niekoľkých dňoch môžete pozorovať úbytok svojej hmotnosti. Túto pohánkovú diétu však nedodržiavajte dlhšie ako 14 dní. Po dvoch týždňoch si doprajte mesačnú pauzu a v prípade potreby potom v pití pohánkového nápoja znova pokračujte.

pohanka 4
sovkusom.ru

Samozrejme by ste sa (ako pri každej diéte) mali vyvarovať konzumácii alkoholu i nadmernému príjmu sladkostí a múčnych jedál.

Držíme vám prsty na vašej ceste za vysnívanou postavou.

Pozri tiež: 20 potravín a jedál, ktoré ste každé ráno jedli na prázdny žalúdok, no robili ste obrovskú chybu!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), sovkusom.ru

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov