Narodili ste sa v znamení Škorpión? Toto vás ešte čaká do konca roka 2017. Ste výnimočná osobnosť, ktorá má veľký temperament a…

Lucia Mužlová Horoskopy

Ľudia narodení v znamení Škorpióna sú vášniví a asertívni. Sú sebaistí a často sa rozhodujú na základe presných informácií, ktoré sú podložené výskumom. Škorpión je veľký vodca, ktorý si je vždy vedomý tejto situácie a tiež je veľmi vynaliezavý.

Škorpión je vodné znamenie a žije cez svoje emócie, ktoré sa nebojí ukázať. Aj keď emócie sú pre nich veľmi dôležité, prejavujú ich trochu odlišne ako ostatné vodné znamenia. V každom prípade si môžete byť istí, že Škorpión udrží vaše tajomstvo.

pixabay.com

Mars je planéta, ktorá v tomto prípade symbolizuje transformáciu a regeneráciu a Škorpión je aj preto považovaný za kráľa zverokruhu. Ľudia narodení v znamení Škorpióna sú známi svojim pokojným a chladným správaním a ich tajomným vzhľadom. Ľudia často hovoria, že Škorpióni sú divokí, a to pravdepodobne preto, lebo dobre chápu všetky pravidlá vesmíru. Niektorí ľudia v tomto znamení môžu pôsobiť staršie než v skutočnosti sú. Sú skvelí vodcovia, pretože sú maximálne oddaní tomu, čo robia. Nemajú radi nečestnosť a častokrát sú podozrievaví. Aj preto sa celý život učia tomu, aby sa ostatným dokázali prispôsobiť. Sú to veľmi statočné osobnosti, a aj preto majú veľa priateľov.

Rok 2017 mimoriadne praje najmä znameniu Škorpión. Ešte však ostáva pár mesiacov, kedy budú musieť všetci narodení v tomto znamení preskúmať svoj postoj k veciam. Pripraviť by ste sa mali na dobré správy, no postretnúť vás môžu aj sklamania, ktoré vo vás zanechajú na dlho stopu. Tento rok ešte prinesie mnoho vecí. Aké to sú?

pixabay.com

Momentálne vás ovplyvňujú veľmi silné emócie. Tie pozitívne vo vás prebudia nové túžby a otvoria vám mnoho dverí. Nezadaní, pripravte sa. Do života vám vstúpi nový partner, ktorý rozbúcha vaše srdce ešte silnejšie.

Dávať pozor by ste si však mali dávať na žiarlivosť. Niektorí žiarlia viac, niektorí menej, no tento pocit by ste v sebe nemali dlho držať. Radšej všetko uveďte na správnu mieru a s partnerom o žiarlivosti komunikujte. Vyhnete sa tak veľkým a koniec koncov zbytočným hádkam. Skúste sa viac zamyslieť nad svojimi pocitmi a nenechajte sa nimi ovládať. Ak sa vám to nedarí, pomoc príde zvonku. Zverte sa najlepšej kamarátke, ktorá vás nikdy nenechá v štichu. V tomto prípade platí: viac hláv, viac rozumu.

Ďalší z pocitov, ktorý vás môže ku koncu roka postretnúť, je zatrpknutosť alebo zášť, ktorú budete cítiť voči ľuďom okolo vás. Môže sa stať, že vás ich slová zasiahnu v najnevhodnejšej chvíli. Prvé, čo vám v tom okamihu napadne, je pomsta. Skúste tento pocit ovládnuť a nevytvárajte v okolí zbytočné napätie. Na takéto situácie pozor najmä na pracovisku. Spomeňte si na dobré časy, ktoré ste spolu prežili a snažte sa spory urovnať.

pixabay.com

Rok 2017 bol pre toto znamenie rokom, kedy ste mali 365 dní a 365 šancí zmeniť to, ako žijete. Stále máte čas. Ak sa vám niektoré veci nepáčia, zmeňte ich. Hviezdy vám prajú a budete úspešní. Čo sa financií týka, ku koncu roka to môže byť horšie, no keď sa posnažíte, aj finančne všetko zvládnete.

Nenechajte, aby vás negatívne pocity ovládali. Zlosť, ktorú už možno dlhšie cítite, by ste mali premeniť napríklad na usilovnosť. Dokážte svojmu okoliu, že sa mýli a buďte úspešnejší a o krok vpred v tom, čo robíte. Želáme vám veľa šťastia a úspechov!

Pozri aj: Otestujte svoju intuíciu! Pozrite sa pozorne na obrázok a odpovedzte na jednoduchú otázku: Ktorá žena je matkou dieťaťa?

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: