Vôbec nevyzerajú na svoj vek, nie sú umelé ale krásne. Toto je 14 známych žien, ktoré nikdy neboli na plastickej operácii

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: instagram/instagram

Články o celebritách vo väčšine prípadov podporujú akúsi prebývajúcu negativitu v ľuďoch. Môže to byť spôsobené aj tým, že sa o nich neustále píše, prípadne sú nám len jednoducho nesympatickí a ich problémy nás nezaujímajú. Keď sa však o známych ľuďoch zverejnia informácie, ktoré sú pozitívne, má to dobré ohlasy.

Dnes sa nebudeme zaoberať bulvárom ani pikoškami. Dnes si jednoducho ukážeme ženy, prirodzené, síce slávne, no všetky majú ešte čosi spoločné. Ani jedna z týchto hviezd nepodstúpila za život plastickú operáciu. Starnutie je normálne a jednoducho, nemôžeme naveky vyzerať ako tínedžerky. To si dobre uvedomujú aj tieto slávne ženy. Toto sú herečky, ktoré sa nikdy nechali vylepšiť.

Isabella Rossellini

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michaël Lesage (@mickylesage) on

Sharon Stone

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @sharon____stone on

Salma Hayek

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek (@salmahayek_fanoficial) on

Jodie Foster

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jodie Foster Fanpage (@jodiefosterworld) on

Andie MacDowell

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andie Macdowell (@andiemacdowell) on

Emma Thompson

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emma Thompson FANPAGE (@emmathompson138) on

Sigourney Weaver

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sigourney Weaver 󾓦 (@official_sigourneyweaver) on

Halle Berry

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Michelle Obama

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama) on

Cindy Crawford

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Julianne Moore

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julianne Moore (@juliannemoore) on

Meryl Streep

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meryl Streep (@mrs.streeper) on

Julia Roberts

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberrts) on

Jessica Biel

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on

0
Komentovať (0)