Nebudete sa vedieť prestať smiať. Táto žena celému svetu vtipne ukazuje, ako vyzerá život bez partnera

Lucia Mužlová Ešte viac

Ak žijete v manželskom zväzku, dobre poznáte všetky situácie, ktoré môžu časom vo vzťahu nastať. Takisto aj single život prináša svetlejšie a temnejšie chvíle. Ak máte zmysel pre humor, potom fotografie Mary McCarthy určite oceníte. Zachytáva totiž svoj slobodný život, len trochu inak.

Mary má 30 rokov a pochádza z New Yorku. Ľuďom sa snaží prinášať fotografie, ktoré zachytávajú to, čo je na slobodnom živote bez partnera najlepšie. Jej fotky sú veľmi vtipné a medzi ľuďmi dosť populárne. Na to, aby ste žili úžasný život predsa nepotrebujete prsteň.

„Žijem si svoj život, som slobodná, mám svoj vlastný byt a robím všetko to, čo bežné ženy,“ hovorí Mary. „Niekomu sa to síce môže zdať hlúpe a trápne, no ja to robím preto, aby som ľudí pobavila. a to napriek tomu, že pri mnohých mojich fotografiách sú slzy a plačúce smajlíky.“

Na sociálnych sieťach a najmä na Instagrame je mnoho fotografií šťastných a zamilovaných párov a zdieľajú to do celého sveta. Prečo by slobodný človek taktiež nemohol byť šťastný a spokojný? Vyberte si vlastnú cestu a hlavne buďte šťastní. Toto sú niektoré fotografie Mary, na ktorých sa iste pobavíte a to aj v prípade, že ste v šťastnom a harmonickom vzťahu.

Keď nie si zasnúbená a tvoja kolegyňa dostane kyticu a uistí sa, aby to vedel každý v kancelárii. A vy ste len „Och, prajem ti to!!!“ A potom idete na toalety, vyplačete sa a keď doplačete, objednáte si obrovskú kyticu a sladkosti sami pre seba.

Keď nie ste zasnúbená a nemáte nikoho, koho by ste museli kŕmiť čipsami každý jeden večer. Kto potrebuje priateľa, keď máte jedlo, ktoré vás v noci zahreje.

Keď nie ste zasnúbená a omylom si popálite ruku, konkrétne prsteníček. Je to ako znamenie, ktoré vám napovie, že nemáte randiť ale dopriať si radšej viac koláčov.

Keď nie ste zasnúbená a môžete variť čokoľvek chcete a použiť každý čistý riad v kuchyni a môžete nechať neporiadok, sledovať Gilmorky s maskou na tvári a všetko upratať, až keď sa vám bude chcieť.

Keď nie ste zasnúbená a čakáte na metro a v tom zbadáte na zemi známky žiadosti o ruku, ktorá sa nevydarila alebo rozchodu, ktorý sa naopak vydaril, prípadne známky súboja dvoch kvetinárov???

Keď nie ste zasnúbená a je medzinárodný deň zmrzliny a vy, že ale to je u mňa doma každý deň, hlavne vtedy, keď sa cítim ako stará panna, ktorá len zajedá svoje pocity. 

Keď nie ste zasnúbená a ani nemáte manžela, ktorý by skontroloval, či ste vypli svoju kulmu na vlasy a teda teraz ju všade pre istotu nosíte zo sebou ako silná a nezávislá duša, ktorá predsa nepotrebuje záchvat paniky 30 minút potom, ako odišla z bytu.

Keď si slobodná a nie si vojvodkyňa zo Sussex a len sedíš na gauči so strapatými vlasmi v cope a si si dosť istá, že keď neskôr pôjdeš do obchodu kúpiť toaleťák, žiadneho šarmantného princa tam nestretneš.

Keď nie si zadaná a ideš len tak do parku na prechádzku s tým, že neuvidíš žiadnu lásku a zrazu TOTO. Preboha veď je UTOROK.

Pozri aj: Pred manželom som schovávala odpadky z jedla. Podarilo sa mi schudnúť 54 kilogramov a to až keď som sa vykašľala na všetky diéty.

Lucia M.

0
Komentovať (0)