Nebudete veriť, že ide o tú istú ženu. Predtým jedla hamburgery a pizzu, teraz schudla takmer 90 kilogramov

Foto: Instagram (life_of_a_binge_eater_)

Opatrovateľka vážila 170 kilogramov po tom, čo upadla do začarovaného kruhu a neustále sa prejedala. Rozhodla sa však, že urobí zásadnú zmenu.

Ako uvádza portál Daily Mail, Claire Burt upadla do začarovaného kruhu a bola na pokraji toho, že sa preje na smrť. Upadla do zvláštneho typu poruchy príjmu potravy, pri ktorej nevedela žiť bez nezdravej stravy a veľkého množstva jedla. Predtým trpela anorexiou aj bulímiou. V najhoršom čase 28-ročná žena minula na stravu takmer dvetisíc eur za mesiac, pričom jedla štyrikrát denne. Jej strava zahŕňala 10 hamburgerov alebo dve veľké pizze na posedenie.

Zvolila operáciu žalúdka

Rozhodla sa preto, že so sebou niečo urobí, preto zvolila operáciu žalúdka, ktorá jej podľa jej slov zachránila život. “Nebolo to ľahké riešenie, ale bolo to to najlepšie, čo som kedy pre seba a pre svoje zdravie urobila. Konečne mám späť svoj život,” povedala. Claire tiež prezradila, že počas školy bola šikanovaná, čo jej nakoniec spôsobilo poruchy príjmu potravy. Neskôr sa dostala do takej depresie, že nemohla robiť ani každodenné veci.

Bolo pre ňu ťažké obliecť si spodnú bielizeň, umyť sa, ísť na verejnosť. “Nežila som. Iba som prežívala. Hanbila som sa a mala som fyzické aj psychické bolesti. Nenávidela som sa a necítila som sa hodná toho, aby som žila. Schovala som sa pred svetom, pretože som bola znechutená. Cítila som sa ako príšera,” povedala. Presne tieto myšlienky ju viedli k tomu, aby podstúpila operáciu.

Je z nej iný človek

Počas siedmich mesiacov sa jej podarilo schudnúť 87 kilogramov. Samozrejme, vzdala sa všetkých nezdravých jedál a teraz sa stravuje pravidelne a v malých množstvách. Dáva si pozor na všetko, čo zje, no sama tvrdí, že necíti žiadne pokušenie v tom, že by si mala dopriať niečo sladké alebo nezdravé.

Teraz taktiež vo veľkom cvičí a snaží sa urobiť všetko preto, aby svojmu telu dopriala zdravú starostlivosť, akú naozaj potrebuje. Vraví, že sa z nej stal úplne iný človek, a to nielen výzorom, ale aj psychikou.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: