20+ prenádherných inšpirácii na zimnú vianočnú manikúru, kde si každý nájde to svoje. Na nechtoch už nosím nápad č. 9


Ak patríte medzi ženy, ktoré si potrpia na tom, aby ich ruky a nechty vyzerali vždy upravene, tento článok vás prenesie rovno do siedmeho neba. So zimou prichádzajú trendy, ktorým mnohé z nás prepadnú. Ja už nosím vianočné náušnice a domov mi pribudli papuče a svetre s vianočným motívom. Ak chodíte na manikúru, vaša manikérka sa vás určite opýta, či nechcete zimný motív aj na nechtoch. A prečo nie? Veď pozrite sa, aké je to nádherné!

Pozri aj: Pred Vianocami zobrala vidličku a začala na ňu obmotávať vlnu. Z toho, čo vytvorila, boli všetci v nemom úžase!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));