Nela Pocisková je mamičkou dvoch detí a to ju za posledné roky zmenilo. Krutá realita, s ktorou musí zápasiť

Lucia Horáková Ešte viac

Talentovaná a úspečná herečka Nela Pocisková vystriedala úspešne rozbehnutú kariéru za rodinný život a za starostlivosť o svoje dve malé deti. Doma jej robia radosť synček Hektor a dcérka Lianka.

V magický dátum 6. júna 2016 sa z Nely Pociskovej stala mamina malého Hektora a o takmer dva roky neskôr sa jej rodinka rozrástla o dcérku Lianku, ktorá sa narodila na Veľkonočný pondelok 2. apríla 2018. I keď jej drobci dajú poriadne zabrať, herečka priznala, že jej nadelili nový zmysel života a na svet sa začala pozerať úplne inými očami.

Ako pred časom Nela priznala, ešte pred narodením Hektora bola pracovne natoľko vyťažená, že už prestala nad sebou strácať kontrolu. Cítila, že bola unavená a pripadala si ako stroj, ktorý potreboval vypnúť. Zmena našťastie prišla v pravej chvíli.

Hektický svet na divadelných pódiách či pred televíznymi kamerami, tak vystriedala za rodinnú pohodu a všetok svoj čas teraz vypĺňajú deti, ktoré si s partnerom, hercom Filipom Tůmom na maximum vychutnávajú.

Nela dnes

View this post on Instagram

Ako im to sekne❤️❤️❤️

A post shared by nela_pociskova_fanpage (@nelapociskova_fanpage) on

Nela kedysi

View this post on Instagram

Seriálový zaľúbený pár Nina a Martin❤️, príbeh z vinárskeho prostredia na podnet slávnej Shakespearovskej hry Rómeo a Júlia❤️. Ach, vrátiť sa pár rokov späť, keď som denno-denne čakala na ďaľšiu časť. Seriál sa vysielal v rôznych časoch, najskôr chodil o 18:00, pre sledovanosť ho dali neskôr na 20:00, po čase to zmenili a nakoniec ho aj tak presunuli na 20:00 večernú hodinu kam patrí❤️❤️. Za Búrlivé Víno sa dá hlasovať v ankete OTO, ako za Nelu speváčku❤️⭐️, tak ak zahlasujete a vyhrá možno si tvorcovia povedia, že ho vrátia, aj keď je to len môj názor😂 a nič pravdivé na tom nie je, ale bolo by to milé❤️. #vinice#vínko#nina&martin

A post shared by nela_pociskova_fanpage (@nelapociskova_fanpage) on

Pozri aj: Princa Harryho objal malý fanúšik, Meghan to nesmierne dojalo. Keď zbadáte video, pochopíte prečo

Lucy

0
Komentovať (0)