Nela Pocisková sa opäť objavila na televíznych obrazovkách. Päť mesiacov po pôrode vyzerá takto fantasticky

Lucia Horáková Ešte viac

Šikovná slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková sa vo svojom mladom veku 27 rokov môže pochváliť skutočne dôležitými životnými úspechmi, pričom snáď za tie najcennejšie patrí narodenie jej dvoch detí, ktoré má s operným spevákom a hercom Filipom Tůmom.

Nela sa ako 19-ročná predstavila na speváckej súťaži Eurovision Song Contest, kde spolu s Kamilom Mikulčíkom zaspievali pesničku Leť tmou. Okrem toho už ako 14-ročná dostala úlohu Katky v muzikáli Neberte nám princeznú, neskôr účinkovala v predstavení Fidlikanti na streche, či vystupuje v muzikáli West Side Story.

Divákom je však známa predovšetkým z televízneho seriálu Búrlivé víno, kde hrala hlavnú postavu Ninu Dolinskú.

Jej najväčšími úspechmi a zmyslom života sú však dve deti, ktoré má s partnerom, operným spevákom Filipom Tůmom. Synček Hektor oslávil v júni dva roky, tento rok na Veľkonočný pondelok sa im narodila dcérka Lianka.

I keď si Nela svoje súkromie prísne stráži a obe detičky v plnej kráse ešte fanúšikom neukázala, aspoň s nejakými detailami sa pochválila v relácii RTVS Dámsky klub, do ktorého prijala pozvanie. Ako povedala, keby priniesla do štúdia so sebou deti, jeden z nich by im to tam celé rozbúral, čím narážala na Hektora, ktorý je vraj poriadne číslo.

Nelka však pôsobila veľmi šťastne a spokojne, a novú životnú úlohu si nesmierne užíva. Okrem toho vyzerá päť mesiacov po pôrode skvele a jej fanúšikovia boli nesmierne vďační, že ju mohli konečne aspoň na chvíľku vidieť opäť na televíznych obrazovkách.

Gepostet von Dámsky klub am Montag, 10. September 2018

Pozri aj: Ako vyzerá Jasmina Alagič, Dara Rolins či Adela Vinczeová bez make-upu? Na týchto fotkách by ste ich nespoznali

Lucy, RTVS/Dámsky klub

0
Komentovať (0)