Nemohla vybrať lepšie a vyzerala perfektne. Takto sa obliekla mamina malého oslávenca Louisa, Kate Middleton

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: archív TASR/AP

Aj keď sa momentálne médiá najviac točia okolo tehotnej Meghan Markle, všimli sme si, že mamina troch detí, Kate Middleton znovu ukázala, že má skvelý štýl. Včera oslávil princ Louis jeden rôčik a blahoželal mu celý svet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by royal family (@windsorfacts) on

Narodeninové prianie dokonca prišlo aj z Instagramu Meghan a princa Harryho, kde písali, že za nich dvoch želajú všetko najlepšie. Ich bábätko sa teda zrejme ešte nenarodilo, no malo by to byť každým dňom, keďže do Londýna už prišla aj mama bývalej herečky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vogue Brides Australia (@voguebridesaustralia) on

Pri príležitosti nedávnych narodenín, ktoré v rovnakom období oslavuje aj kráľovná Alžbeta II. sa Kate musela opäť obliecť trochu oficiálnejšie a podľa pravidiel, ktoré kráľovská rodina uznáva celé storočia. Aj keď v dnešnej modernej dobe sa samozrejme prižmurujú obe oči, kostýmy, ktoré si ženy z kráľovských rodín obliekajú sú neprehliadnuteľné.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐊𝐚𝐭𝐞 & 𝐌𝐞𝐠𝐡𝐚𝐧 (@hrhduchesses) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Royally Obsessed Podcast (@royallyobsessedpodcast) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britains Royalty (@_britainsroyalty_) on

Kate najnovšie zvolila skvelý jarný kostým, ktorý lákal pohľad ľudí aj vďaka svojej farbe. Baby blue alebo ak chcete, svetlomodrá farba jej mimoriadne pristala. Zvolila aj klobúčik, keďže sa jednalo o oficiálnu príležitosť. Na Windsore sa tiež konala bohoslužba, ktorej sa zúčastnili viacerí členovia kráľovskej rodiny. Oslávili tak sviatky jari omšou, podobne ako mnohí veriaci. Meghan sa bohoslužby nezúčastnila, no princ Harry áno. Na spoločnom Instagrame jej aspoň zablahoželali a zdieľali aj jej fotografiu z mladosti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: