Nenávisť ich zožiera celé roky! 5 znamení zverokruhu, ktoré sa tvária milo, no celý čas to na vás hrajú

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pexels

Zlosť je jedna z najhorších vlastností ľudstva. Máme ju v sebe všetci, no občas sa vyderie na povrch v tých najneočakávanejších chvíľach a my nie sme schopní s tým poriadne nič urobiť. Vtedy je nám jasné, že musíme vybuchnúť.

Niektorí ľudia to však tak nemajú. Navonok sa tvária, že je všetko v poriadku, no v skutočnosti nevedia odpustiť vôbec nič. Dusia to v sebe a držia sa pravidla “odpustím, ale nezabúdam”. Teda aspoň naoko. Niektoré znamenia však k tomu majú oveľa väčšie sklony ako iné a dokážu sa v svojich krivdách úplne utápať. Pritom to však stále hrajú na viac strán. Niektorí ľudia k tomu majú jednoducho oveľa väčšie sklony.

Foto: pexels

Vodnár

Ako sme už niekoľkokrát spomínali, vodnári sú naozaj divné znamenia, ktoré je ťažké pochopiť. Niekedy sa nevedia pochopiť ani oni sami a práve preto je fajn, keď sa dopredu pripravíte na to, že aj keď sa budú tváriť milo a vyrovnane, v skutočnosti to budú mať v sebe poriadne rozhodené a vždy, keď sa im to hodí, vypľujú poznámku, o ktorej budete vedieť, na čo smeruje. Potom to zahovoria a zase vytiahnu vo chvíli, ktorá sa im najviac hodí.

Ryby

Ryby sú naozaj veľmi mierumilovné znamenie, ktoré sa snaží s každým čo najlepšie vychádzať. Z toho dôvodu sa občas dostane do konfliktu a keď niekto ublíži jej, môžete si byť istý, že to je oheň na streche. Navonok však neprejaví ani trochu negatívnej emócie. Nenávisť ich však dusí a ničí priamo zvnútra. Dajte si preto pozor či im niekedy ublížite. Nikdy vám to neodpustia, hoci sa budú snažiť.

Foto: pxhere

Býk

Narozdiel od barana, býk je síce tvrdohlavý, ale neprejavuje svoje emócie na povrch tak, ako by ste si mysleli. Práve preto nikdy nepovie, čo si skutočne myslí a nikdy vám nedá najavo, že ste ho niečím nahnevali alebo rozhodili. Keď však na to príde, je viac, než len jasné, že nakoniec vám to všetko vytkne. A môže to byť aj po rokoch, kedy vy už dávno zabudnete na to, že sa niečo také vôbec stalo.

Foto: unsplash

Panny

Panny sú naozaj veľmi prakticky rozmýšľajúce znamenie. To však neznamená, že sa vedia popasovať s neznášanlivosťou. Sú to veľmi dobré herečky a napriek tomu, že dajú rady pocítiť svojmu okoliu, že im niečo sadlo na nos, čo sa týka reálneho hnevu, ten už tak dobre spracovať nevedia. Preto vám budú vždy hovoriť do očí pekné slová a potom sa tváriť, ako keby sa ich to ani netýkalo. Nemajte obavy, že by za tým bolo niečo viac, no napriek tomu je dôležité, aby ste si dali záležať na tom, čo je okolo vás skutočne podstatné a hnev to nie je.

Foto: unsplash

Kozorožec

Kozorožci sú milovaní alebo nenávidení. A také isté emócie chovajú aj oni k druhým ľuďom. Nikdy nepodľahnú predsudkom, ale vedia sa poriadne nahnevať a vždy sa hnevať aj budú. Stačí, keď ich raz sklamete. Do očí sa vám však budú vždy smiať, budú sa tváriť čo najmilšie. Nikdy vám neukážu, že ste ich nahnevali a že vás začali neznášať. Tým si môžete byť viac, než len istý.

12
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: