Nepodržia vás ani v najťažších chvíľach! Na tieto 3 znamenie zverokruhu sa nikdy nespoliehajte

Foto: piqsels

Pravých priateľov spoznáte v tých najťažších chvíľach. Asi je jasné, že keď je všetko v poriadku, v podstate vás vôbec nič netrápi. Keď však príde na to, že sa vo vašom živote deje niečo zásadné, zistíte, že máte okolo seba len tých, ktorí vás majú radi, nech sa deje čokoľvek.

Je to smutné, ale je to tak. Žijeme v dobe, kedy sa na väčšinu ľudí nedá v žiadnom prípade spoľahnúť. Pokiaľ ide o to, čo sa vo vašom živote deje, každý chce byť s vami, pokiaľ ide o niečo pekné. Keď sa niečo zmení, zrazu od vás začnú bočiť a tváriť sa, ako keby ste si predsa nikdy neboli až tak veľmi blízki a v konečnom dôsledku vlastne ani takí dobrí priatelia, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Nuž, niektorí ľudia to všetko majú proste v sebe. Iní zase veľmi dobre vedia, čo robia, keď si ľudí vyberajú len v tých najlepších časoch. Viete, ako je to so znameniami?

Foto: unsplash

Baran

O Baranovi sme už viackrát písali ako o veľmi tvrdohlavom človeku, ktorý si ide vždy za svojím. A to aj cez mŕtvoly. Niežeby to bol zlý človek, ale veľmi dobre vie, kedy by sa mal vyhnúť problémom, a to aj za cenu, že niekoho vo svojom okolí kvôli tomu stratí. Nemá s tým obzvlášť veľký problém, keďže sa väčšinu času tvári ako niekto, koho sa problémy druhých ľudí absolútne netýkajú, je to v poriadku. Na druhej strane, o sebe si často myslí, že je jediný v dnešnej dobe, ktorý môže mať stresy, problémy a trápenia. Práve preto sa veľmi často stane, že sa vám bez váhania otočí chrbtom a nepozerá sa pritom na následky.

Foto: goodfreephotos

Rak

Nenápadný Rak skrýva pod svojou škrupinou neuveriteľné veci. V prvom rade je to veľké sebectvo a neochota akceptovať druhých. Nečakajte, že vám podá pomocnú ruku, pretože nech sa deje čokoľvek, nie je to jeho šálka kávy. Radšej sa stiahne a hrá mŕtveho chrobáka, pretože si myslí, že jeho sa to všetko jednoducho vôbec netýka. Napriek tomu, že by ste si možno pomysleli, že to nie je typické pre niekoho tak mierumilovného, je jasné, že by ste sa tomu čudovali. Takže, keď už raz máte pocit, že sa vo vašom živote niečo deje, všimnite si, kto od vás prvý odchádza.

Foto: pexels

Panna

Panna má praktické dôvody na to, prečo nikomu nepodá pomocnú ruku. Proste na to nevidí dôvod. Dôvody vidí len v tom, aby pomáhala sama sebe a keďže toto nie je niečo, čo by ju bavilo, skôr či neskôr sa predsa len rozhodne, že odchádza a verí tomu, že sa určite nájde niekto ochotnejší, kto vám pomôže bez toho, aby ste ho o to poprosili. Na Panne je však dobrá aj jej úprimnosť. Nehrá sa na to, že sa jej nedá. Na rovinu vám povie, že vám proste pomôcť nechce a tým to hasne.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: