Nepotrebujú luxusné domy za milióny. 10 celebrít, ktoré sa rozhodli žiť ako obyčajní ľudia

Foto: Instagram (officiallymcconaughey)

Nie každá celebrita si potrpí na tie najdrahšie veci a prepychové domy. Existuje množstvo z nich, ktoré sa radšej uskromnia a peniaze využijú rozumnejšie. Na druhej strane, je jasné, že nebudú žiť tak, ako úplne bežní ľudia.

Nepotrebujú však zbytočne trojposchodové vily. Portál Brightside pripravil zoznam známych svetových celebrít, ktorých domovy sú skromné napriek tomu, že ich príjem je neuveriteľne vysoký.

Robert Pattinson

Asi polroka potom, čo ukončil vzťah s Kristen Stewart, s ktorou mali veľký dom v Los Angeles, sa rozhodol predať svoj majetok a presťahovať sa do oveľa skromnejšieho domu. Jeho majetok sa odhaduje na približne 100 miliónov dolárov, no kúpil si dom, ktoré ho stál „iba“ niečo vyše dvoch miliónov. Jeho vzťah je rustikálny a má len dve spálne a dve kúpeľne.

Foto: TASR archív

Jennifer Lawrence

Obľúbená herečka, ktorá bola v roku 2015 časopisom Forbes vyhlásená za najlepšie platenú herečku na svete, žije v dome v Santa Monice, ktorý má rozlohu 1 413 metrov štvorcových. V rozhovore sama uviedla, že je zvyknutá žiť na „normálnych“ miestach a že by jej bolo divné, keby bývala sama v obrovskom dome.

Foto: TASR archív

Matthew McConaughey

Zdá sa, že ani hviezda Hollywoodu nemá chuť rozhadzovať peniaze. Niekoľko rokov žil v obytnom prívese, no predtým, než sa mu narodilo prvé dieťa, si stihli kúpiť s priateľkou dom. Príves používal ako domov aj ako kanceláriu a mal v ňom satelit, gril a niekoľko políc, kde mal knihy a scenáre.

Foto: TASR archív

Elijah Wood

Nepotrebuje luxusné predmety, aby bol šťastný. V roku 2013 herec kúpil dom za niečo vyše jedného milióna. Je vo viktoriánskom štýle a hoci stojí niečo cez milión, jeho veľkosť je 3 200 metrov štvorcových.

Foto: TASR archív

Kesha

Speváčka Kesha žila dva roky v bungalove na pláži Venice Beach, ktorý mal rozlohu asi 1 400 metrov štvorcových. Bolo to veľmi romantické sídlo s francúzskymi dverami, terasou a krbom. Kúpila ho za 1 650 000 dolárov.

Foto: TASR archív

Tori Spelling

Hviezda seriálu Beverly Hills, 920 10 žila so svojou rodinou v bungalove. Ten mal vlastnú záhradu, kde pestovala zeleninu a ovocie, no taktiež sa dala na chov zvierat. Doma mala prasce a aj sliepky.

Foto: TASR archív

Lea Michele

V roku 2012, keď bola šou Glee na vrchole popularity, hlavná protagonistka seriálu Lea žila v útulnom dome v Los Angeles, ktorý kúpila za 1,4 milióna dolárov. Nebol obrovský, ale mal luxusné prvky, napríklad mramorový povrch v kuchyni a solárne ohrievaný bazén so slanou vodou. Herečka tu žila tri roky, potom sa rozhodla presťahovať do väčšieho domu.

Foto: TASR archív

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg žije v dome, ktorý má hodnotu vyše 7 miliónov dolárov. Napriek tomu, že je to oveľa viac, ako ostatní v zozname, jeho majetok je oveľa vyšší. Zakladateľ Facebooku disponuje majetkom 76,4 miliárd dolárov, takže je jasné, že by si mohol dovoliť aj niečo väčšie. Avšak, keďže chce mať v prvom rade súkromie, 30 miliónov dolárov minul na nákup 4 nehnuteľností okolo domu, ktoré nechal zbúrať a postavil menšie domy.

Foto: TASR archív

John Krasinski

Obľúbený herec John Krasinski zažiaril ako hviezda v seriáli Office, no napriek tomu príliš nevyskakuje, čo sa týka usadlostí. Ako uvádza portál Best Life Online, žije v dome za niečo cez milión dolárov, ktorý má dve spálne, dve kúpeľne a len chvíľu vzdialený od slávneho Sunset Boulevard v Los Angeles.

Foto: TASR archív

Blake Lively a Ryan Reynolds

Hoci ich spoločný majetok sa pohybuje približne okolo 90 miliónov dolárov, tento hollywoodsky párik utratil za svoj dom v New Yorku „len“ 2,3 milióna dolárov. Majú veľkú záhradu, knižnicu, verandu a vlastne všetko, čo potrebuje pár, keď si chce oddýchnuť a dopriať pohodu svojím deťom.

Foto: TASR archív
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: