Nepredstaví vás rodine a priateľom a zradil vašu dôveru. 13 znamení, že človek, ktorého milujete, nie je láskou vášho života

Lucia Mužlová Ešte viac

Možno teraz sa vám zdá byť všetko (takmer) dokonalé. Síce určite cítite nejaké pochybnosti, no keďže ho úprimne milujete, vždy ich s úsmevom na tvári zmetiete pod koberec. Ignorovať varovné signály je však nesprávne…

Týchto 13 znamení je totiž dôkazom toho, že muž, s ktorým ste vo vzťahu, nie je láskou vášho života a skôr či neskôr by sa váš vzťah rozpadol.

#1 Nie je láskou vášho života, ak sa pri ňom nedokážete uvoľniť

Neustále sa ho snažíte zaujať a nie ste pri ňom sama sebou. V tomto prípade je však dôležité odpovedať si na otázku, či to vyžaduje on, alebo či to robíte z dôvodu, že máte problém ukázať svoju pravú tvár.

#2 Nie je láskou vášho života, ak nemáte rovnaké očakávania

Či už ohľadom súčasnosti alebo spoločnej budúcnosti. Neostávajte s ním len preto, že veríte, že tie jeho očakávania či plány sa vám podarí zmeniť. Každý by mal vo vzťahu ostať sám sebou.

Photo by Parker Whitson on Unsplash

#3 Nie je láskou vášho života, ak sa spolu nemáte o čom rozprávať

Možno vám je spolu dobre na dovolenke či vonku s partiou, no keď nečinne ostanete sami, nemáte si čo povedať. Komunikácia je však kľúčovým prvkom, bez ktorého žiaden dlhodobý vzťah fungovať nemôže.

#4 Nie je láskou vášho života, ak ste úplne iní

V mnohých prípadoch sa síce potvrdilo, že protiklady sa priťahujú, no fyzická príťažlivosť nie je niečím, čo váš vzťah dokáže udržať pokope dlhodobo.

#5 Nie je láskou vášho života, ak vás berie len ako náplasť na svoje srdce

Ak s vami začal chodiť krátko po bolestivom rozchode, vedzte, že pravdepodobne zohrávate len úlohu náplaste na jeho srdce. Nedúfajte, že sa to zmení.

Photo by
Daniel Apodaca on Unsplash

#6 Nie je láskou vášho života, ak vás odmieta predstaviť svojim priateľom či rodine

Ak by to s vami myslel vážne, prípadne ak by sa za váš vzťah nehanbil, určite by to už urobil. Skúste sa s ním otvorene porozprávať o tom, prečo sa tomu bráni.

#7 Nie je láskou vášho života, ak ste svojim priateľom či rodine nepredstavili vy jeho

Rovnaký prípad, akurát v opačnom garde. Ako si spolu chcete predstaviť spoločnú budúcnosť, keď sa vyhýbate tomuto kroku?

#8 Nie je láskou vášho života, ak sa s ním necítite dobre

Ženská intuícia vo väčšine prípadov neklame. Racionálne to možno vysvetliť neviete, no ak sa pri ňom jednoducho necítite dobre a máte zlú predtuchu, nepokúšajte osud.

pixabay.com

#9 Nie je láskou vášho života, ak vo vás vyvoláva úzkostné pocity

Každá myšlienka naňho by vám mala vyvolať úsmev na tvári a radosť v srdci. Ak vás každé pomyslenie naňho privádza k úzkosti, určite to ten pravý nebude.

#10 Nie je láskou vášho života, ak zradil vašu dôveru

V tomto prípade niet o čom diskutovať. Ak to bol schopný spraviť teraz, bez mihnutia oka by to spravil aj o niekoľko rokov.

#11 Nie je láskou vášho života, ak sa nespráva ako dospelý

Nech už ide o akúkoľvek oblasť, nechcete sa predsa stať opatrovateľkou dieťaťa, ktoré uviazlo v tele dospelého muža.

#12 Nie je láskou vášho života, ak je emocionálne nevyzretý

“Nevedel som, že ti to bude vadiť, “ alebo “Nevedel som, že ťa to zraní…” Ak tieto vety počúvate pričasto, pravdepodobne máte dočinenia s niekým, koho emocionálny rozsah je zatiaľ prinízky.

pexels.com

#13 Nie je láskou vášho života, ak sa s vami odmieta rozprávať o budúcnosti

Tvrdí, že sa ho nemáte pýtať na budúcnosť, pretože nevie ani to, kde bude zajtra? Vtom prípade naozaj nemôžete čakať, že sa to kvôli vám v dohľadnej dobe zmení.

Pozri aj: Toto je 8 spôsobov, ako prestať milovať niekoho, kto o to aj tak nestojí

themindsjournal

0
Komentovať (0)