Neskutočný hlas! Jennifer Lopez zverejnila video svojej 11-ročnej dcérky, ktorá spieva známy hit a je to dokonalosť

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: youtube screenshot

Speváčka Jennifer Lopez nedávno zverejnila video, na ktorom sa nachádza aj jej 11-ročná dcérka Emma. Keď ste dcérou známej speváčky a herečky, určite je na vás vyvíjaný tlak. Očakáva sa, že bude rovnako úspešná ako mama a dokonca, že pôjde v jej šľapajách. V tomto prípade je to však celkom inak.

Jennifer nikdy svoju dcéru do ničoho nenútila a v žiadnom prípade nechcela, aby bola speváčka rovnako ako ona. Talent ale zdedila, čo sa ukázalo už v rannom detstve a preto sa spevu začala venovať. Video zverejnila samotná speváčka a je na ňom Emma, Jennifer a ďalší členovia, s ktorými spolupracuje denne. Emma vo videu spieva pieseň od Alicie Keys a musíme povedať, že máme zimomriavky. Jej hlások je naozaj dokonalý. Video je dlhšie, zachytáva týždeň zo života speváčky.

Ak bude dcéra Emma na sebe pracovať, zrejme o nej ešte budeme počuť. Určite jej sláva maminy pomôže v kariérnom raste, no nič to nemení na tom, že Emma má naozaj krásny hlas a talent. Dôkazom sú aj veľmi pozitívne komentáre od fanúšikov, ktorí namiesto kritiky a závisti tentokrát reagovali srdečne.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: